poniedziałek, 5 stycznia 2015

Toyota Bank: Jak zamknąć konto

Najnowsza promocja Toyota Banku ze zwrotem do 10% nie jest tak dobra jak jej poprzednia wersja. Dlatego część z Was pewnie zdecyduje się na zamknięcie rachunku. O ile w przypadku banków stacjonarnych sprawa jest dość prosta  - wchodzimy do oddziału i wypowiadamy umowę, o tyle w przypadku banku internetowego trzeba to zrobić inaczej.


Toyota Bank nie ma własnego druku wypowiedzenia umowy konta. Dlatego wypowiedzenie należy napisać we własnym zakresie. Może wyglądać on np tak:


Imię Nazwisko
Adres
PESEL
Toyota Bank Polska S.A.
ul. Postępu 18b
02-676 Warszawa


Wypowiedzenie Umowy rachunkuNiniejszym wypowiadam Umowę konta osobistego o numerze ... (podajemy numer naszego konta) oraz konta oszczędnościowego o numerze ... (oczywiście jeśli mamy takie konto).

Proszę o przekazanie środków z rachunku wg stanu na dzień zamknięcia na moje konto o numerze ... (tu nr konta na który ma trafić pieniądze pozostające na rachunkach w TB) prowadzone przez ... (nazwa banku).

Z poważaniem
Podpis (własnoręczny)Podpisane wypowiedzenie wysyłamy listownie na adres banku. Konto zostanie zamknięte po 30 dniach od otrzymania przez bank pisma. Przez ten czas rachunek pozostaje aktywny. Nie musimy odsyłać tokena ani karty. Kartę mamy samodzielnie zniszczyć.
Oczywiście, żeby rachunek został zamknięty nie możemy mieć ujemnego salda na koncie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...