wtorek, 30 września 2014

Credit Agricole: Zyskaj do 1000 zł

 źródło: creditagricole.pl
Wygląda na to, że pierwsza edycja promocji Jesteśmy Gotowi okazała się sukcesem. Credit Agricole właśnie rozpoczął drugą edycję tej promocji. Tak jak poprzednio, znów w sumie można zyskać 1000 zł za aktywne korzystanie z konta.

Nie będzie łatwo zgarnąć całość kwoty a wypłata będzie rozłożona w czasie - długim czasie. To niestety jest sposób na otrzymanie wiernego klienta - przy najmniej tak długo wiernego jak wymagać będzie od niego regulamin.


Z promocji „Jesteśmy gotowi! - edycja 2” mogą skorzystać nowi klienci banku oraz osoby które zechcą po przerwie znów mieć konto w Credit Agricole. Wystarczy, że przez ostatnie 90 dni przed startem promocji (28 września 2014r) nie mieliśmy konta osobistego w CA.

Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w promocji


Lista warunków jest dość długa, wszystkie punkty należy spełnić do 30 listopada 2014 r
1) należy otworzyć konto osobiste w jednym z pakietów:
a. 1 Konto
b. Konto PROSTOoszczędzające,
c. Konto PROSTOoszczędzające PLUS,
d. Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM oraz
2) zawrzeć umowę o dostęp do Konta za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego (umowa o usługę bankowości elektronicznej) – pod warunkiem nadania przez Posiadacza Konta hasła do danego serwisu oraz
3) złożyć wniosek o wydanie do Konta debetowej karty płatniczej (dalej: Karta) oraz
4) otworzyć w ramach Konta co najmniej jeden Rachunek Oszczędzam w PLN oraz
5) uruchomi usługę „Oszczędzam na okrągło” („CAsaver”) oraz
6) zapewnić stałe wpływy na Konto zgodnie z zapisami niniejszego Regulaminu oraz
7) nie wyrazić sprzeciwu wobec działań marketingowych Banku oraz
8) wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz
9) podać numer telefonu komórkowego lub adres email do kontaktu oraz
10) potwierdzić przystąpienie do Promocji.

Wpływ z tytułu wynagrodzenia musi wynosić co najmniej 1500 zł. Warunek ten jest o tyle istotny, że w przypadku braku wpływu przez powyżej 2 miesiące, tracimy prawo do kolejnych premii.


Premia za pierwszy wpływ - 100 zł


Jeśli spełniliśmy punkty 1-10 to premia jednorazowa zostanie przyznana za pierwszy wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1500 zł. Wpływ taki musi nastąpić maksymalnie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po dniu podpisania umowy o konto.

Premia za rachunki - do 300 zł


W okresie do 18 miesięcy od przystąpienia do promocji, bank będzie nas wynagradzał za to, że płacimy rachunki korzystając z konta w CA. Możemy korzystać ze zlecenia stałego, polecenia zapłaty lub przelewu. Płacąc rachunki otrzymamy zwrot 5 % wydatków, jakie w tym czasie poniesiemy na gaz, prąd, wodę, telefon, internet i telewizję (w tym kablową i satelitarną).
Będzie z tym trochę zabawy, bo należy udowodnić że rachunki są nasze (lub małżonka). Credit Agricole będzie chciał żebyśmy przedstawili dokument na którym widnieje nasze (lub małżonka) nazwisko, a adres na fakturze pokrywa się z podanym w banku adresem zameldowania lub korespondencyjnym. Fakturę należy przedstawić w oddziale banku lub przesłać za pomocą specjalnego formularza.
Należy zapewnić  stały wpływ (wynagrodzenia) w ciągu 30 dni poprzedzających płatność za rachunki.
Łącznie przez cały okres obowiązywania zwrotu możemy dostać maksymalnie 300 zł. Żeby taki zwrot otrzymać, przez 18 miesięcy musimy mieć rachunków za wymienione media na łączna kwotę 6000 zł (wychodzi mniej więcej 333 zł miesięcznie).

Premia za płatności kartą - do 600 zł


Credit Agricole zachęca nas także do częstego płacenia kartą do konta. Dodatkowo bank przy promocji będzie wykorzystywał mechanizm CA Saver (Oszczędzam na Okrągło) pozwalający na odkładanie drobnych sum podczas płatności kartą (kwota wynikła z zaokrąglenia, trafi na konto oszczędnościowe). Maksymalnie miesięcznie możemy w ten sposób dostać 33,33 zł
W skrócie ujmując, bank dopłaci nam połowę tego ile zaoszczędziliśmy dzięki usłudze CAsaver.
Także i w tym przypadku należy zapełnić  stały wpływ (wynagrodzenia) w ciągu 30 dni poprzedzających płatność kartą. Żeby premia była naliczona musimy wydać kartą min 300 zł.

Otwórz konto w Credit Agricole >>

Regulamin promocji

3 komentarze:

  1. ciekawe kiedy ten wspaniały bank postanowi zrobić coś co mają już prawie wszyscy - wdrożyć bankowość mobilną....

    OdpowiedzUsuń
  2. z tym zyskaj to trochę przeginają. Założyłem konto w poprzedniej edycji promocji. Opłata za karte wynosiła 6 zł, teraz to będzie prawie 7 zł chyba że wydam nią 500 zł w miesiącu. Przegięcie... Na całości i tak będę trochę do przodu ale o zyskaniu 1000 zł nie ma mowy

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też mi się to nie spodobało,ale wystarczyło pójść do placówki bankowej i tam jak zgłosić chciałem sprzeciw wobec zmian próbowali mnie przekonać do zostania i co ? dostałem 6 miesięczne zwolnienie z opłaty za kartę- za konto nie chciałem bo jednak zwolnienie z opłaty jest bardzo proste do uzyskania wystarczy przelew.
      Do pół roku zmiany nowe będą i może znowu odwiedzę placówkę jak będę chcieli wprowadzić :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...