poniedziałek, 8 września 2014

PKO BP: Płać brelokiem i graj o Nissana

źródło: wygrajnissana.pl
Dla banków student to klient w którego warto inwestować. Na początku nie zarobi się na nim za dużo (może nawet będzie się dokładać) ale taki klient jak się przyzwyczai do banku to może zostanie tam na dłużej i bank sobie "odbije" straty.
Konto studentowi jest potrzebne a czasem wręcz niezbędne. Na wielu uczelniach wypłata stypendiów dokonywana jest wyłącznie w formie bezgotówkowej - przelewem na konto.


Właśnie dlatego na początku roku akademickiego, banki wysyłają swoich pracowników pod uczelnię.
Dobrze mieć jakiegoś asa w rękawie, który sprawi że żak wybierze konto właśnie tego a nie innego banku.

PKO BP - Konto dla Młodych z konkursem


PKO BP zdecydował się na przeprowadzenie konkursu w którym można wygrać samochody Nissan Micra. Do wygrania są także podwójne wejściówki do kin Cinema City.

Osoby które w terminie od 5 września do 31 października 2014 r podpiszą umowę o Konto dla Młodych wraz z  kartą debetową PKO Ekspres z symbolem MasterCard w postaci innej niż standardowa, tj. w postaci naklejki, breloka lub zegarka zbliżeniowego będą mogły powalczyć o nagrody.

Nagroda I stopnia - bilet do kina


Najłatwiej będzie dostać podwójną wejściówkę do  Cinema City. Bank przygotował 15 000 takich nagród i dostaną je osoby które jako pierwsze dokonają minimum jednej transakcji naklejką, brelokiem lub zegarkiem zbliżeniowym. Transakcja musi być rozliczona do 20 listopada 2014 r.
Nagroda będzie przekazana w formie kodu. Kod będzie można wymienić na dowolny seans 2D (także na projekcje weekendowe). Kupon będzie ważny do 30 kwietnia 2015 r.
Nagrody będą wysyłane mailem lub smsem do 14 dni po spełnieniu warunków otrzymania nagrody.

Nagroda II stopnia - Nissan Micra


Żeby powalczyć o samochód trzeba dokonać rejestracji na stronie konkursowej i zaproponować "hasło reklamujące płatności brelokiem, naklejką lub zegarkiem zbliżeniowym". Autorzy 3 najciekawszych haseł dostaną po samochodzie Nissan Micra (kolor biały, rocznik 2014, wartość samochodu 45 990 zł). Ponadto należy dokonać minimum 3 operacji bezgotówkowych naklejką, brelokiem lub zegarkiem zbliżeniowym. Transakcje muszą być rozliczone do 20 listopada 2014 r.

Komisja wyłoni zwycięzców w terminie do 10 grudnia 2014 r, a lista laureatów zostanie opublikowana na stronie konkursowej do 12 grudnia 2014r.

Konto dla Młodych - opłaty


Konto dla Młodych przeznaczone jest dla studentów lub młodszych absolwentów - osób w wieku od 18 do 26 lat. W wielu bankach konta dla tej grupy wiekowej są bardzo tanie w obsłudze. W PKO BP podstawowe opłaty przedstawiają się nastepująco:

  • 0 zł za konto za prowadzenie konta (bez żadnych warunków)
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata (opłata uzależniona jest od liczby operacji, jeśli nie dokonamy żadnej płatności w miesiącu opłata wyniesie 5 zł)
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS

Regulamin konkursu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...