piątek, 19 września 2014

Meritum Bank: Lokata Extra 3,8%

W Meritum Bank znów pojawiła się Lokata Extra. Bank na stronie internetowej nie kusi aż tak wysokim procentem jak Idea Bank ale reklamowa 3,8% będzie utrzymane  przez cały trwania lokaty (o ile zasilimy lokatę nowymi środkami).

Jeśli jednak szukacie lokaty na krótki okres, to jest to bardzo ciekawa oferta. Pieniądze blokujemy tylko na 2 miesiące.


Parametry lokaty


W przypadku tej oferty nie ma ograniczeń dotyczących liczby promocyjnych lokat. Możemy założyć dowolną ich liczbę
 • Oprocentowanie stałe 3,8% w skali roku dla środków stanowiących nadwyżkę na dzień 15.09.2014 r.*
 • Okres lokaty - 2 miesiące
 • Minimalna kwota 1000 zł 
 • Maksymalna kwota - brak ograniczeń
 • 100% online. Bez konieczności otwierania konta 

Jak założyć lokatę


Lokatę zakładamy przez Internet, wypełniając wniosek na stronie Meritum. Składając wniosek podajemy w nim między innymi numer z jakiego zostanie zasilona lokata (na ten numer bank zwróci nam pieniądze po zakończeniu lokaty). Na podany przez nas adres email przyjedzie potwierdzenie złożenia wniosku, wraz z numerem na który należy dokonać wpłaty. Na zasilenie rachunku lokaty mamy 5 dni od daty wysłania wniosku.

Lokaty w Meritum Bank objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. 


*Oprocentowanie Lokaty Extra 2M 3,80% w skali roku obowiązuje dla środków stanowiących nadwyżkę nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku na dzień 15 września 2014 r. (tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne). W przypadku gdy środki pieniężne wpłacone na Lokatę Extra nie będą stanowiły na dzień 15 września 2014 roku nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku (tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne), środki pieniężne zdeponowane na Lokacie Extra będą oprocentowane według stawki 2,8% w skali roku. Bank dokona analizy nadwyżki środków pieniężnych złotowych zdeponowanych przez Klienta po upływie 14 dni od daty wpłacenia środków przeznaczonych na założenie Lokaty Extra (zawarcia umowy lokaty); o nie spełnieniu warunku nadwyżki środków nad środkami pieniężnymi zdeponowanymi w Banku, Bank poinformuje Klienta drogą elektroniczną.

2 komentarze:

 1. thx, po weekendzie przenoszę część kasy z optimy do meritum :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To samo zrobiłem, w bgz 3.5% na kosz do listopada, w meritum na lb 4% więc trochę lepiej. Fajnie że i na 2 i 5 mies jest po 4%.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...