wtorek, 16 września 2014

BZ WBK: 5 dni darmowego parkowania

Promocja ze zwrotem za parkingi jest jedną z takich, które pojawiają się w Banku Zachodnim WBK bardzo często. Jednak osoby, które muszą parkować w strefie płatnego parkowania bardzo ją lubią - pozwala ona zaoszczędzić 50 zł.

Promocja z darmowymi parkingami  zaczęła się 15 września i potrwa do 19 września 2014 r. Osoby które w tym okresie zapłacą za parking miejski poprzez aplikację BZWBK24 mobile, będą mogły dostać zwrot w wysokości maksymalnie 50 zł. Zwrot zostanie przekazany na konto, z którego dokonano zakupu do 10 października 2014 r.

Parkingi za darmo


Żeby móc kupić bilet parkingowy przez aplikację, oprócz zainstalowanej aplikacji niezbędne będzie odpowiednie oznakowanie samochodu. Identyfikatory można odebrać w Oddziałach BZWBK lub też można samodzielnie pobrać i wydrukować.

W promocji ustalona jest maksymalna wartość zwrotu - wynosi ona 50 zł (bez określonych dziennych limitów).  Jeśli w tym okresie zapłacimy za parkingi więcej, dostaniemy zwrot tylko do kwoty 50 zł. Bank Zachodni ustalił maksymalną wartość nagród na 10 000 zł. Oznacza to, że jeśli zainteresowanie promocją będzie duże, zwrot otrzymają tylko najszybsze osoby.

Miasta objęte promocją


Aktualnie poprzez aplikację można zapłacić za parkingi w ponad 30 miastach:
Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. A w poniedziałek (22 września) w Warszawie można jeździć komunikacją miejską za darmo. W ramach „Europejskiego Dnia bez Samochodu”.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...