wtorek, 9 grudnia 2014

Bank BPH: Kredyt Multiczwórka

źródło: bph.pl
Kiedyś jeden z kolegów, doradców bankowych powiedział mi że gotówek na kwoty mniejsze niż 10 000 zł to nie chce mu się "robić". Ale widocznie pracodawcom - bankom - zależy żeby i takie kredyty były w udzielane. Kilka ostatnich promocji czy też nowości bankowych pokazuje, że banki chcą dotrzeć do klienta który potrzebuje mniejszego kredytu (np chwilówka od Smart Banku, pożyczka od Pekao na zakupy w Biedronce).

Multiczwórka czyli 3 x 4


Jako osoba która w dzieciństwie oglądała ulicę Sezamkową, mogę powiedzieć że tę ofertę sponsoruje cyfra 4 :) Oprocentowanie pożyczki wysokości 4% w skali roku, bank pobierze 4% prowizji a maksymalna kwota kredytu 4 tys. złotych brutto.

Kredyt można wziąć minimalnie na 1040 zł brutto, a spłatę można rozłożyć na 6 do 12 miesięcy.

Oferta jest bardzo dobra. Bank BPH proponuje niskie oprocentowanie kredytu i w przeciwieństwie do innych banków (np Banku Smart) nie skroi nas na opłatach okołokredytowych. Nie dość, że nie musimy korzystać z ubezpieczenia to nie będzie konieczne zakładanie konta (co w innych bankach bywa warunkiem koniecznym do skorzystania z niższego oprocentowania).

Czy jest jakiś haczyk? Chyba tylko, to że promocji wyłączone są osoby, które w ciągu ostatnich 180 dni miały w Banku BPH kredyt lub pożyczkę gotówkową.

Przykład reprezentatywny


Wyliczenia reprezentatywne dla promocji na dzień 20.11.2014 r.: stała stopa oprocentowania kredytu 4%, całkowita kwota kredytu (netto) 2 500 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 12,03%, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty 2 657,28 zł, wysokość miesięcznej raty 221,44 zł. Całkowity koszt kredytu 157,28 zł, w tym odsetki 57,28 zł oraz kredytowana prowizja 100 zł. Regulamin Promocji oraz Taryfa Opłat i Prowizji są dostępne w Oddziałach i Placówkach Partnerskich Banku oraz na bph.pl. Bank uzależnia przyznanie kredytu i jego wysokość od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Bank BPH SA z siedzibą przy ul. płk. Jana Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk.

Przykład sprzed oficjalnego startu promocji?

Zwycięzca rankingu...


Bank BPH na swojej stronie chwali się, że zwyciężył w rankingu Total Money:
"Kredyt gotówkowy Multiczwórka zajął pierwsze miejsce w rankingu TotalMoney.pl "Kredyt gotówkowy na święta - 1 000 zł  (klient zewnętrzny)" oraz "Kredyt gotówkowy na święta - 2 000 zł (klient zewnętrzny)",  listopad 2014 r."

Mnie bawi to, że zwyciężył jeszcze przed rozpoczęciem promocji, bo promocja rozpoczęła się w grudniu:) Informacja w aktualnościach na stronie BPH jest taka:
"Od 1 grudnia osoby zaciągające w Banku BPH kredyt gotówkowy na okres od 6 do 12 miesięcy i na maksymalną kwotę 4 tys. zł oraz spełniające warunki regulaminu promocji, uzyskają specjalne warunki: oprocentowanie i prowizja za udzielenie kredytu wyniosą w jednym i drugim przypadku jedynie 4 proc."


Złóż wniosek o kredyt Multiczwórka >>

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. Jeśli chodzi o promocje w ofertach pożyczek, polecam zerknąć na ten ranking chwilówek. Dzięki niemu na pewno znajdziemy ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb - wiele z tych pożyczek jest darmowych!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...