poniedziałek, 8 grudnia 2014

ING Bank Śląski: Otwórz konto i odbierz premię 100 zł

W ING Banku Śląskim znów dostępna jest promocja, dzięki której do konta możemy dostać premię 100 zł. Premia może nie jest wysoka ale i warunki które trzeba spełnić są dość proste.

Bank niestety będzie wymagał od nas odrobimy wierności, bo wypłata premii nastąpi dopiero w lipcu 2015.

100 zł nie dla każdego


ING Bank Śląski chce przede wszystkim przyciągnąć do siebie nowych klientów, bądź osoby które z jakiś względów przez ostatnio rok nie miały w tym banku ROR. Dlatego w promocji „100 zł za otwarcie konta z Lwem” mogą wziąć osoby, które od dnia 1.01.2014 nie były posiadaczami ani współposiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasycznego, Student, Komfort lub VIP. W promocji mogą brać również udział firmy, które w tym samym czasie nie były posiadaczami konta Direct, Zysk oraz Zysk+ dla firm.

Żeby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o konto przez internet. Osoby które już mają dostęp do bankowości elektronicznej powinny zrobić to przez ING BankOnLine, pozostałe osoby powinny wypełnić internetowy wniosek o konto. Na złożenie wniosku mamy czas do 15 stycznia 2015 r.

Do 16 lutego 2015 r będziemy musieli zawrzeć umowę o konto wraz z kartą do konta oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Nie warto zostawiać podpisania umowy na ostatni dzień bo do 16 lutego 2015 r należy aktywować kartę płatniczą oraz dostęp do ING BankOnLine.

Wydaj 1000 zł zgarnij 100 zł


Kolejnym warunkiem do wypłaty premii jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do konta na kwotę min 1000 zł. Mamy na to czas do 16 czerwca 2015 r. Oczywiście można wydać tyle jednorazowo, ale nie jest to zbytnio opłacalne. Rozłożenie wydatków "na raty" umożliwi nam uniknięcie opłaty za kartę debetową. ING Bank Śląski standardowo pobiera opłatę za kartę w wysokości 7 zł miesięcznie (gdzie miesiąc zaczyna się od 29 dnia...). Z opłaty za kartę będziemy zwolnieni gdy w miesiacu (tym przesuniętym) dokonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę min 200 zł.

Osobom, które spełnią warunki promocji, zostanie wypłacona premia 100 zł. Wypłata nastąpi do 15 lipca 2015 r. W tym dniu należy mieć aktywne konto oraz kartę do konta.

Zakładając konto osobiste w ING warto zaznaczyć, że chce się założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (tzw OKO). Przez pierwsze 4 miesiące od założenia, środki na OKO objęte są oprocentowaniem 3% w skali roku. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezpłatne, bezpłatna jest też pierwsza w miesiącu wypłata/przelew środków z rachunku (i w tym przypadku miesiąc zaczyna się 29-go dnia).

Załóż konto Direct >>

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. Beznadziejne te jednorazowe promocje...Moim zdaniem opłacają się tylko wdługoterminowe promocje- gdzie konto może zarabiać przez co najmniej rok albo i dłuzej..

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...