poniedziałek, 15 grudnia 2014

Meritum Bank: Lokata Extra 3,5%

źródło: meritumbank.pl
Kilka dni temu pisałam o Lokacie Extra 3,4% Meritum Banku zakładanej na 6 miesięcy. Bank jednak postanowił rozszerzyć promocję i przygotował lokatę dla osób które preferują krótszy okres oszczędzania.

Podstawowy warunek się nie zmienił - lokatę można załozyć tylko dla nowych środków czyli nadwyżki ponad stan na 30 listopada 2014 r.

Parametry lokaty 

 

  • Oprocentowanie stałe 3,4% w skali roku* dla środków stanowiących nadwyżkę na dzień 30.11.2014 r.
  • Okres lokaty - 3 miesięcy
  • Minimalna kwota 1000 zł 
  • Maksymalna kwota - brak limitu
  • 100% online. Bez konieczności otwierania konta 

Jak założyć lokatę


Lokatę zakładamy przez Internet, wypełniając wniosek na stronie Meritum. Składając wniosek podajemy w nim między innymi numer konta z jakiego zostanie zasilona lokata (na ten numer bank zwróci nam pieniądze po zakończeniu lokaty). Na podany przez nas adres email przyjedzie potwierdzenie złożenia wniosku, wraz z numerem na który należy dokonać wpłaty. Na zasilenie rachunku lokaty mamy 5 dni od daty wysłania wniosku.

Lokaty w Meritum Bank objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. 


*Oprocentowanie Lokaty Extra 3M 3,50% i 6M 3,40% w skali roku obowiązuje dla środków stanowiących nadwyżkę nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku na dzień 30 listopada 2014 r. (tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne). W przypadku gdy środki pieniężne wpłacone na Lokatę Extra nie będą stanowiły na dzień 30 listopada 2014 roku nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanych przez Klienta w Banku, środki pieniężne zdeponowane na Lokacie Extra będą oprocentowane według stawki 1,40% w skali roku. Bank dokona analizy nadwyżki środków pieniężnych złotowych zdeponowanych przez Klienta po upływie 21 dni od daty wpłacenia środków przeznaczonych na założenie Lokaty Extra (zawarcie umowy lokaty); najpóźniej w następnym dniu roboczym po zmianie oprocentowania Lokaty, potwierdzenie zmiany oprocentowania widoczne będzie w Systemie Bankowości Elektronicznej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...