poniedziałek, 22 grudnia 2014

Plus Bank - Lokata internetowa 4%

źrodło: plusbank.pl
Tym razem będzie o ofercie Plus Banku (dawnego Invest Banku).
W Plus Banku dostępna jest bardzo dobra lokata. Oprocentowanie tego depozytu wynosi 4% w skali roku. Żeby było jeszcze lepiej, z oferty mogą skorzystać także osoby które nie mają konta osobistego w Plus Banku (i nie chcą takiego konta zakładać). Dodatkową zaletą oferty jest brak górnego limitu lokaty.
E-lokata dostępna jest wyłącznie online ale to dla wielu czytelników tego bloga może być zaleta a nie wada - bo komu się chce chodzić do placówek banków...

Parametry lokaty


 • oprocentowanie stałe -  4%
 • kapitalizacja na koniec okresu lokaty
 • okres lokaty - 3 miesiące
 • minimalna kwota lokaty -  1 000 zł
 • maksymalna kwota lokaty - brak limitu
 • możliwość założenia dowolnej liczby lokat
Wniosek o założenie lokaty jest dość intuicyjny. Podczas składania wniosków, oprócz standardowych danych z dowodu osobistego niezbędne będzie podanie numeru rachunku z którego dokonamy przelewu na rachunek lokaty. Po złożeniu wniosku dostaniemy mailowo potwierdzenie wraz z numerem rachunku na który należy dokonać wpłaty. Na wpłacenie pieniędzy na lokatę mamy 3 dni robocze.

Środki pieniężne zgromadzone w PLUS BANK S.A. są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Osoby  które mają konto w Plus Banku mogą założyć lokatę przez bankowość mobilną, taka e-lokata będzie wówczas objęta stawką 4,1% w skali roku.

Załóż e-lokatę 4% >>

Tabela oprocentowania

4 komentarze:

 1. Zamieszczony link do wniosku o otwarcie lokaty nie daje możliwości założenia lokaty na 4%, pojawia się symulator lokaty który po zaznaczeniu opcji lokaty 3-miesięcznej pokazuje oprocentowanie stałe 2.6%.
  Z tego co czytałam otwarcie tej lokaty na 4% jest możliwe tylko z poziomu systemu transakcyjne plus banku. Chyba że się mylę, to poproszę o info w jaki sposób założyć lokatę na 4%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciekawe o tyle że w dniu wpisu dało się złożyć wniosek o lokatę na 4%, a na infolinii banku potwierdzałam że nie ma konieczności zakładania konta.
   Niestety bank chyba połapał się, że to nie był dobry pomysł bo zmienił ofertę. Zgodnie z informacją na stronie banku: "Pragniemy poinformować, że e-lokatę z promocyjnym oprocentowaniem 4% będzie można założyć jeszcze do 28 grudnia br. w systemie plusbank24.pl oraz przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej. Po tym okresie nastąpi zmiana oprocentowania.
   Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty. "

   Usuń
  2. założyłem lokatę 28 grudnia i nie ma takiego oprocentowania tylko 2,6 procent. podaj z kim rozmwiałeś z banku o dacie 28 grudnia

   Usuń
  3. a zakładałeś przez system transakcyjny dla klientów Plus Banku? Bo zewnętrzni klienci mogli zakładać lokatę na 4% chyba tylko do 24 grudnia.
   Ponadto sprawdź jakie masz oprocentowanie w dokumencie który Ci przesłali w momencie składania wniosku

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...