wtorek, 2 grudnia 2014

Provident: Pożyczka z tabletem

źródło: provident.pl
Dodawanie prezentu do produktu zwiększa sprzedaż. Dlatego nawet wśród ofert finansowych dość często pojawiają się promocję dzięki którym możemy dostać elektronikę gratis. Na blogu opisywałam promocje kont z tabletem, lokaty z tabletem, karty kredytowej z tabletem czy też kredytu dla firm z tabletem.
Dziś będzie o pożyczce pozabankowej z... tabletem :)Provident nie ma zbyt  dobrej opinii. Od długiego czasu za to walczy o zmianę swojego wizerunku. Przykra prawda jest jednak taka, że Provident przy ostatnio modnych chwilówkach jest dość tani...
Mając na uwadze renomę firmy i fakt, że nie będzie bardzo tanio czas przejść do opisu promocji.

Zasady promocji "Złap tablet"


Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy do 9 grudnia 2014 r zawrą umowę  Pożyczki w Pakiecie Gotówka albo Pakiecie Przelew albo umowę Pożyczki konsolidacyjnej spłacanej w tygodniowych ratach o całkowitej kwocie pożyczki wynoszącej co najmniej 2000 zł i nie odstąpią od niej w trybie oraz terminie przewidzianym w umowie pożyczki.

Z promocji wyłączone są osoby:
Klienci, którzy nie wywiązali się z zobowiązań wobec Organizatora, wynikających z wcześniej zawartej umowy pożyczki (pożyczki skierowane do Działu Windykacji Organizatora). W Promocji nie mogą brać równie z udziału osoby zamieszkujące pod tym samym adresem, co Klient skierowany do Działu Windykacji Organizatora

Nowym klientem dla Providenta jest osoba która w ciągu 26 tygodni przed startem promocji (19 listopad 2014) związana z Organizatorem jakąkolwiek umową pożyczki.

Pakiet Doradca to ta opcja gdzie pracownik Provident odwiedzi nas żeby przekazach pieniądze a później będzie się pojawiał po odbiór raty (opcja droga).
Pakiet Przelew oznacza, że wypłatę pożyczki dostaniemy na konto i także poprzez przelew będziemy spłacać raty (trochę taniej)

Żeby móc otrzymać tablet, minimalna kwota pożyczki to 2000 zł. Okres spłaty może wynosić od 30 do 90 tygodni. Najniższy całkowity koszt pożyczki (kwotowo a nie procentowo) będzie gdy weźmiemy 2000 zł pożyczki w opcji Przelew a spłatę rozłożymy na 30 tygodni. Wtedy będziemy musieli łącznie oddać 2529,83 zł (kapitał + koszty pożyczki).

Nagrodą w promocji jest tablet Goclever Quantum 700, którego cena na Ceneo zaczyna się od ok 170 zł...

Osoby które mimo wszystko chcą skorzystać z promocji mogą pozostawić swoje dane poprzez formularz kontaktowy.

Regulamin promocji

2 komentarze:

  1. Rewelacja, wart 170zl tablet otrzymasz za 500zl. To juz lepiej bylo czekac 3msc na tablet od Paribas ;]

    OdpowiedzUsuń
  2. Najgorsze jest to że pewnie trochę osób skusi się na taką "promocję"

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...