poniedziałek, 15 grudnia 2014

ING Bank Śląski: Wygraj zwrot za zakupy

źródło: ing.pl
ING Bank Śląski promuje płatności telefonem - te mniej mobilne za pomocą "zbliżaka" (naklejki którą można nalepić np na telefon) oraz te bardziej mobilne robione w w technologi NFC. W najnowszym konkursie "Płać telefonem i wygraj zakupy na nasz koszt" można wygrać nawet 1000 zł zwrotu za zrobione zakupy.


Zasady konkursu


Konkurs jest skierowany do osób posiadających karty VISA NFC oraz Zbliżak VISA ING.
Żeby mieć szansę na wygranie nagrody trzeba jednocześnie spełnić warunki:
  • w terminie do 15.12.2014 do 28.02.2015 r należy zarejestrować swój udział w konkursie wypełniając formularz zgłoszeniowy 
  •  podczas rejestracji trzeba odpowiedzieć na zadanie konkursowe "Jak zachęcisz znajomego, do płacenia telefonem?”, odpowiedź nie może być dłuższa niż 160 znaków
  • trzeba być posiadaczem jednego z kont z Lwem w PLN (Direct, Komfort, Klasyczne, Student, VIP)
  • w trakcie trwania konkursu (15.02.2014-28.02.2015) należy dokonać minimum jednej transakcji  przy użyciu karty Visa NFC lub naklejki zbliżeniowej Zbliżak Visa. Transakcja musi być rozliczona maksymalnie do 7 marca 2015 r.
  • należy posiadać dostęp do bankowości ING BankOnLine

Nagrody


Komisja wybierze 100 odpowiedzi które jej zdaniem są "najatrakcyjniejsze i najlepiej reklamujące płatności telefonem oraz odzwierciedlające istotę Konkursu".
Zwycięzcy dostaną nagrodę pieniężną w wysokości sumy wydanej podczas trwania konkursu za pomocą zbliżaka i płatności NFC jednak nie więcej niż 1000 zł.
Nagrody zostaną przekazane w formie zasilenia konta z lwem 31 marca 2015 r (dlatego na ten dzień nie można mieć wypowiedzianej lub rozwiązanej umowy o ROR).

Regulamin konkursu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...