środa, 10 grudnia 2014

Meritum Bank: Lokata Extra 3,4%

źródło: meritumbank.pl
Jeśli dostaliście macie wolne środki do ulokowanie i zastanawiacie się którą lokatę wybrać, warto rozważyć najnowszą promocję Banku Meritum. W ofercie znów pojawiła się Lokata Extra - tym razem depozyt zakładany jest na 6 miesięcy a jego oprocentowanie wynosi 3,4%* w skali roku.
Lokatę Extra można założyć tylko na nowe środki (ale jeśli komuś kończy się właśnie lokata w innym banku to taka oferta może być całkiem ciekawą opcją).

Parametry lokaty

 • Oprocentowanie stałe 3,4% w skali roku* dla środków stanowiących nadwyżkę na dzień 30.11.2014 r.
 • Okres lokaty - 6 miesięcy
 • Minimalna kwota 1000 zł 
 • Maksymalna kwota - brak limitu
 • 100% online. Bez konieczności otwierania konta 

Jak założyć lokatę


Lokatę zakładamy przez Internet, wypełniając wniosek na stronie Meritum. Składając wniosek podajemy w nim między innymi numer konta z jakiego zostanie zasilona lokata (na ten numer bank zwróci nam pieniądze po zakończeniu lokaty). Na podany przez nas adres email przyjedzie potwierdzenie złożenia wniosku, wraz z numerem na który należy dokonać wpłaty. Na zasilenie rachunku lokaty mamy 5 dni od daty wysłania wniosku.

Lokaty w Meritum Bank objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. 
(Przy okazji, Alior Bank podpisał 2 m-ce temu przedwstępną umowę na zakup akcji Meritum Bank i pewnie przejmie ten bank).


*Oprocentowanie Lokaty Extra 6M 3,40% w skali roku obowiązuje dla środków stanowiących nadwyżkę nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku na dzień 30 listopada 2014 r. (tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne). W przypadku gdy środki pieniężne wpłacone na Lokatę Extra nie będą stanowiły na dzień 30 listopada 2014 roku nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanych przez Klienta w Banku, środki pieniężne zdeponowane na Lokacie Extra będą oprocentowane według stawki 1,40% w skali roku. Bank dokona analizy nadwyżki środków pieniężnych złotowych zdeponowanych przez Klienta po upływie 21 dni od daty wpłacenia środków przeznaczonych na założenie Lokaty Extra (zawarcie umowy lokaty); O nie spełnieniu warunku nadwyżki środków na środkami pieniężnymi zdeponowanymi w Banku, Bank poinformuje Klienta drogą elektroniczną.

3 komentarze:

 1. hej
  czy ktos spotkał sie z telefonem od bgz optima w sprawie "mozliwosci podwyzszenia oprocentowania nawet do 4proc" ?
  dzis rano w pracy do mnie zadzwonił miły pan, ale taktownie spławiłem;)
  z drugiej strony 4 proc jest 4 proc:)

  pozdr
  P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do mnie jeszcze nie zdzwonili, ale ostatnio nie mam tam wiele kasy więc kto wie czy zadzwonią

   Usuń
  2. do mnie banki dzwonią tylko z ofertą ubezpieczeń...

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...