poniedziałek, 29 grudnia 2014

Idea Bank: Lokata Happy 5% + 50 zł premii

źródło: zpremia.pl
Kolejna szansa na założenie dobrej lokaty i na otrzymanie dodatkowej forsy. Tym razem kasę rozdaje Agora (właściciel serwisu Gazeta.pl)

Lokata Happy Idea Banku jest typową lokatą na start - z oferty można skorzystać tylko raz. Niski jest górny limit lokaty, bo wynosi on tylko 10 000 zł. Jednak oprocentowanie tego depozytu należy do najlepszych na rynku i wynosi 5% w skali roku. Dzięki dodatkowemu bonusowi 50 zyskamy jeszcze więcej.

Warunki promocji


Żeby dostać premię 50 zł, będziemy musieli zarejestrować się na stronie promocji. Po zalogowaniu się, wniosek o lokatę należy złożyć poprzez link ze strony promocji. Promocja trwa bardzo krótko i jest z serii tych "Last Minute" - na rejestracje i złożenie wniosku mamy czas od 29 do 31 grudnia 2014 r. Na opłacenie lokaty mamy 14 dni od złożenia wniosku.

Ważna rzecz, o przyznaniu premii Agora powiadomi mailowo do 23.01.2015 r. Do 28 stycznia 2015 r będziemy mieli czas na zalogowanie się na stronie promocji i na uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii (imię, nazwisko,numer telefonu, numer swojego aktywnego konta bankowego na który ma zostać przelana premia gwarantowana, oraz adres zamieszkania.)

Premia 50 zł zostanie przekazana do 10 lutego 2015 r.

Z jednego konta można złożyć tylko jeden wniosek.

Parametry lokaty


 • oprocentowanie stałe -  5%
 • kapitalizacja na koniec okresu lokaty
 • okres lokaty - 3 miesiące
 • minimalna kwota lokaty -  1 000 zł
 • maksymalna kwota lokaty - 10 000 zł
 • możliwość założenia lokaty online
 • bez dodatkowych produktów
 • ograniczenie - 1 lokata na jednego klienta
Regulamin promocji

7 komentarzy:

 1. Lokata jest automatycznie odnawialna. Jak odzyskać swoje środki po upływie 3 miesięcy? Czy można się zalogować do lokaty przez internet i ją zerwać lub zmienić na nieodnawialną? Ktoś może wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zalogować się na konto po potwierdzeniu otwarcia lokaty i zmienić na nieodnawialna , bank zwraca lokatę na konto jakie podasz we wniosku . ważne nie zapomnieć zmienić na nieodnawialną !!!

   Usuń
  2. albo ewentualnie pamiętać kiedy się kończy (ustawić sobie przypomnienie) i w pierwszym dniu po odnowieniu zlikwidować lokatę

   Usuń
 2. U mnie mimo ustawienia na nieodnawialną lokata została przedłużona z automatu... mail z prośbą o wyjaśnienie sytuacji został zignorowany, a próba dodzwonienia się na info linię po dłuższej chwili bez odzewu przerwana. Wobec tego również "zerwałem" lokatę i środki zostały przelane z powrotem na mój rachunek, ale nie mogę zrozumieć tego perfidnego zagrania, czytałem już o podobnych przypadkach...

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam niechęć do banków typu Getin i innych klonów Czarneckiego.
  Choć jak widzę takie promocje to czasem kusi, żeby jednak skorzystać...

  OdpowiedzUsuń
 4. Minął już 23.01.2015 r. a nie otrzymałem nadal maila od Agory z informacją o przyznaniu premii. Coś tu chyba nie gra...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przede wszystkim sprawdź spam. Jeśli tam nie będzie maila, to najlepiej kontaktuj się z organizatorem konkursu - http://lastminute.zpremia.pl/promocja/kontakt/
   W poprzednich edycjach niestety też były takie sytuacje, ale wielu osobom reklamację uznano (trzeba będzie wysłać potwierdzenie założenie lokaty)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...