czwartek, 18 grudnia 2014

Meritum Bank: Lokata Extra 3,7%

źródło: meritumbank.pl
Meritum Bank chyba chce żeby pisać o nich częściej ;) Promocja Lokaty Extra ciągle się zmienia - i to na lepsze. Po wprowadzeniu oferty Lokaty Extra 3,4% na 6  miesięcy oraz Lokaty Extra 3,5% na 3  miesiące, bank dodał wersję lokaty na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,7% w skali roku.

Lokaty Extra  3, 4 oraz na 6 miesięcy, możemy założyć na nowe środki (nadwyżkę ponad stan na 30.11.2014) oraz także dla środków pochodzących z rachunków terminowych lokat oszczędnościowych zapadających w okresie od 1 grudnia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r.

Parametry lokaty 

 

  • Oprocentowanie stałe 3,7% w skali roku* 
  • Okres lokaty - 4 miesięcy
  • Minimalna kwota 1000 zł 
  • Maksymalna kwota - brak limitu
  • 100% online. Bez konieczności otwierania konta 

Jak założyć lokatę


Lokatę zakładamy przez Internet, wypełniając wniosek na stronie Meritum. Składając wniosek podajemy w nim między innymi numer konta z jakiego zostanie zasilona lokata (na ten numer bank zwróci nam pieniądze po zakończeniu lokaty). Na podany przez nas adres email przyjedzie potwierdzenie złożenia wniosku, wraz z numerem na który należy dokonać wpłaty. Na zasilenie rachunku lokaty mamy 5 dni od daty wysłania wniosku.

Lokatę można założyć tylko do 23 grudnia 2014 r.

Lokaty w Meritum Bank objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. 
Przy okazji, UOKiK zgodził się, by Alior Bank przejął akcje Meritum Banku.

*Oprocentowanie Lokaty Extra 4M 3,70% 3M 3,50% i 6M 3,40% w skali roku obowiązuje dla środków stanowiących nadwyżkę nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku na dzień 30 listopada 2014 r. (tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne) oraz dla środków pochodzących z rachunków terminowych lokat oszczędnościowych zapadających w okresie od 1 grudnia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r. W przypadku gdy środki pieniężne wpłacone na Lokatę Extra nie będą stanowiły na dzień 30 listopada 2014 roku nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanych przez Klienta w Banku i nie będą pochodziły z rachunków terminowych lokat oszczędnościowych zapadających w okresie od 1 grudnia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r , środki pieniężne zdeponowane na Lokacie Extra będą oprocentowane według stawki 1,40% w skali roku. Bank dokona analizy nadwyżki środków pieniężnych złotowych zdeponowanych przez Klienta po upływie 21 dni od daty wpłacenia środków przeznaczonych na założenie Lokaty Extra (zawarcie umowy lokaty); najpóźniej w następnym dniu roboczym po zmianie oprocentowania Lokaty, potwierdzenie zmiany oprocentowania widoczne będzie w Systemie Bankowości Elektronicznej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...