wtorek, 1 września 2015

Citi Bank: Karta Kredytowa + gadżet edycja II

Citi Bank zdecydował się na kolejną edycję promocji z 3 gadżety. Nastąpiła jednak drobna zmiana w nagrodach - zamiast zegarka  Samsung Galaxy Gear Fit jest głośnik Level Box mini EO–SG900. Pozostałe dwie nagrody bez zmian: tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM–T113, telefon Samsung Galaxy J1. Nastąpiła ważna zmiana w warunkach otrzymania nagrody - wyjadacze wisienek będą mili znacznie trudniej.


Kto może skorzystać z promocji


Znów promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2013 nie posiadały w Citibank żadnej głównej karty kredytowej.

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał nasz scorring, historię kredytową oraz zdolność kredytową.

Jeśli te warunki spełniamy, możemy starać się o wydanie karty kredytowej Citi Banku. Przede wszystkim należy wysłać formularz kontaktowy. Na jego wypełnienie mamy czas do 31 października 2015 r. Wyboru nie mamy - musimy wnioskować o kartę CitiBank World MasterCard.


Co zrobić żeby dostać nagrodę


Nagroda jest gwarantowana, ale będziemy musieli spełnić kilka dodatkowych  warunków, znacznie prostszych niż w promocji gdy Citi rozdawał do karty iPady, czy też telewizory. W nowej edycji promocji, zamiast warunku kwotowego (ostatnio przy takich nagrodach trzeba było wydać 1000 zł w 30 dni) jest warunek zmuszający do wierności....


Nagrodę, o której mowa w pkt V ust. 2 otrzymają Uczestnicy, którzy po aktywacji Karty łącznie spełnią następujące warunki:
a)  zalogują się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę. Datę zawarcia umowy Uczestnik pozna w momencie otrzymania tej umowy,
b) dokonają nowo wydaną Kartą minimum 3 transakcje bezgotówkowe w każdym miesiącu w ciągu następnych 12 miesięcy od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę (...)


Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku

Po roku bank sprawdzi czy płaciliśmy kartą min 3 x w miesiącu, jeśli nie to zostaniemy obciążeni karą 300 zł.

Pewnie, że 3 transakcje miesięcznie to nie jest dużo, bo wystarczy wydawać miesięcznie dosłownie kilka złotych żeby dostać nagrodę, jednak musimy być klientami banku przez ponad rok.

Jak widać łatwe zdobywanie nagród od Citi Banku się skończyło. Wiele osób spełniało warunki wydania nagrody i rezygnowało z karty. Bank widocznie przeliczył, że jednak dopłaca do interesu.

Składając wniosek o kartę kredytową, trzeba pamiętać o kosztach - miesięczna opłata za możliwość korzystania z karty wynosi 18 zł. Tej opłaty można uniknąć jeśli w miesiącu wydamy min 4000 zł. Na utrzymanie karty może nas kosztować ponad 200 zł. Ponadto Citi Bank jakiś czas temu wprowadził "Opłatę za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone" wynosi ona 6 zł miesięcznie ale z tej usługi można zrezygnować.

Złóż wniosek o kartę z gadżetem >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

5 komentarzy:

 1. Jak się wyda miesięcznie 4000 to jest się zwolnionym z opłaty dodatkowo można przeznaczyć 500 pp na jednomiesięczne zwolnienie z opłaty. Żeby mieć 500 pp trzeba wydać 2500 kartą. Dodatkowo dostajemy 1000 pp na start. Płacąc za niektóre zakupy dostajemy dodatkowe punkty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że @Wisienka mnie nie zabije... Znalazłam ciekawy blog neoBanku, na którym prezentowane są zmiany w oprocentowaniu lokat bankowych: https://blogneobank.wordpress.com/category/analiza-rynku-depozytow/
  Oczywiście podkreślone są wyniki neoBanku, ale są też informacje o zmianach u konkurencji. I podane w sposób przejrzysty. Może nie jest to źródło niezależne, ale ... informacji nigdy dość.

  OdpowiedzUsuń
 3. hej. nie wiem jak sie skontaktowac to pisze tutaj. jest obecnie ciekawa promocja w CitiBanku, jesli osoba posiadajaca karte kredytowa namowi nowego klienta na kredytowke to obie moga zarobic po 400zl. szukam chetnej osoby, jesli ktos chce wziac udzial w ofercie to prosze o info dxkal9@gmail.com.
  @wisienka - jesli chcesz otrzymac szczegoly oferty to daj znac, podesle Ci mailem.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...