czwartek, 25 czerwca 2015

Citi Bank: Karta kredytowa + iPad mini 2

Citi Bank szaleje i rozdaje iPady mini 2 Wi–Fi 16GB za wyrobienie karty kredytowej MasterCard World! W poprzednich edycjach promocji rozdawał znacznie słabsze tablety Samsung Galaxy Tab 2. Tym razem wartość nagrody (z regulaminu) to aż 1282 zł brutto!
Jeśli do tej pory jakimś cudem nie mieliście karty Banku Handlowego, to pojawił się mocny argument żeby taką kartę wyrobić, szczególnie jeśli wiemy o tym że będziemy mieli w najbliższym czasie większe wydatki.


Kto może skorzystać z promocji


Tradycyjnie promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2013 nie posiadały w Citibank żadnej głównej karty kredytowej.

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody).

Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł

To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał nasz scorring, historię kredytową oraz zdolność kredytową.

Promocyjna oferta dostępna jest w serwisie Groupon. Należy tam za 5 zł kupić bon uprawniający do skorzystania z promocji. Przewidziano limit 1000 kuponów.

Od Groupon dostaniemy link do formularza z którego musimy złożyć wiosek o kartę MasterCard World. Na złożenie wniosku mamy czas do 14 lipca 2015 r.


Co zrobić żeby dostać tablet


Jeśli nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony i otrzymamy kartę musimy wydać kartą aż 7500 zł, dokładniej przez 3 miesiące trzeba wydać bezgotówkowo  min po 2500 zł. Jako pierwszy miesiąc liczony jest miesiąc następujący po miesiącu, w którym otrzymaliśmy kartę. Na przykład, jeśli otrzymaliśmy kartę w lipcu musimy nią wydać 2500 zł w sierpniu, wrześniu i październiku.

Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku


Tradycyjnie już, bank będzie od nas wymagał zalogowania się do bankowości internetowej minimum raz w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę.

Bank powiadomi nas o przyznaniu tabletu w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Trzeba wtedy  być posiadaczem karty. Czy kartę biedzie trzymać dłużej, to już Wasza decyzja. Karta nie jest tania bo miesięcznie kosztuje 18 zł (jeśli w miesiacu wydamy kartą min 4000, unikniemy opłaty).

Kup bon na Groupon >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

1 komentarz:

  1. ostatnio śmiałem się, że poczekam z wyrobieniem karty w citku do czasu aż będą rozdawać lepsze tablety. Ale limit transakcji 7,5k trochę mnie powalił

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...