wtorek, 16 czerwca 2015

mBank: Odbierz nawet 600 zł na ZUS

mBank znów zachęca firmy do założenia rachunku bieżącego oferując nawet 600 zł premii za opłacanie ZUS. Warto rozważyć tę promocję jeśli właśnie rozważanie założenie/zmianę konta dla firm.

Promocja trwa od 16 czerwca do 31 lipca 2015 r (ale mBank przedłużał poprzednie edycje promocji, więc jest szansa że i tym razem promocja zostanie przedłużona ).


Kto może wziąć udział w promocji


Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców (osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni) którzy w okresie trwania promocji zdecydują się na założenie rachunku firmowego w jednej z opcji: mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort.
Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały rachunek firmowy mBiznes,  dla  danego  numeru NIP do dnia 31 maja 2015 r.

Jak zgarnąć 600 zł na ZUS


W okresie promocji (aktualnie do 31 lipca) należy  złożyć wniosek o mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort oraz podpisać umowę o prowadzenie rachunku.

Następnie przez 12 miesięcy od podpisania umowy należy dopłacać składki ZUS z założonego konta. Minimalna kwota składek to 250 zł miesięcznie. Jeśli w danym miesiącu warunek zostanie spełniony, to bank wpłaci premię w wysokości 50 zł. Premia będzie wypłacana do 30 dnia kolejnego miesiąca. Jeśli spełnimy warunek w każdym z miesięcy, to łącznie otrzymamy 600 zł premii.

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...