piątek, 26 czerwca 2015

Bank Millennium: Zyskaj 360 zł

Bank Millennium jest pierwszym bankiem który mocno promuje system BLIK. Niedawno rozdawał bilety do kina, teraz rozdaje pieniądze. Łącznie w najnowszej promocji można zyskać 360 zł.
Zasady promocji


W najnowszej promocji mogą wziąć udział osoby które aktualnie nie są klientami Banku Millennium (nie mają ROR alni rachunku technicznego). W okresie promocji czyli od 26.06.2015r. do 27.08.2015r. trzeba zawrzeć umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student.

Przez 6 kolejnych miesięcy bank będzie nagradzał aktywne korzystanie z konta, dając
 • 2% zwrotu za płatności kartą do konta – aż do 30 zł miesięcznie
 • 10% zwrotu za płatności BLIK – aż do 30 zł miesięcznie
Liczone będą bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane  w  punktach  handlowo - usługowych i  przez  internet. Łatwo policzyć, że maksymalny zwrot dostaniemy gdy w miesiacu zapłacimy kartami łącznie kwotę 1500 zł oraz 300 zł wydamy przez płatności BLIK. Łącznie żeby dostać 60 zł w miesiącu, musimy wydać 1800 zł.

Żeby premia nam się należała, musimy w danym miesiącu przynajmniej raz zalogować się do bankowości mobilnej. Ponadto w przypadku konta 360 stopni w wersji standard, na rachunku musi być w danym miesiącu zaksięgowane łączne wpływów zewnętrznych w kwocie łącznie min 1000 zł.

Ile kosztuje konto


W przypadku wersji Standard, bank zwalnia z opłaty za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty z bankomatów w przypadku min. 1 000 zł wpływów miesięcznych na konto i min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 2,99 zł miesięcznie (więc jeśli nie chcemy ponosić tego kosztu można z ubezpieczenia zrezygnować).


Podwyższone oprocentowanie oszczędności


Osoby które mają Konto 360 stopni mogą założyć lokatę mobilną z oprocentowaniem 3,25% w skali roku. Lokata zakładana jest na 3 miesiące, jej minimalna kwota to 500 zł a maksymalna to 10 000 zł.

Składając wnioski o konto warto zaznaczyć, że chce się założyć konto oszczędnościowe. Będziemy mieli podwyższone oprocentowanie przez 3 miesiące


Załóż konto 360 stopni >>

Regulamin promocji 
Tabela opłat i prowizji

3 komentarze:

 1. Czy konto można założyć przelewem aktywacyjnym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak można przelewem. Jest też kurier lub oddział jak ktoś woli

   Usuń
 2. Konto jest całkiem OK, a zwrot to miły dodatek na start. Choć niestety promocja d... nie urywa

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...