środa, 10 czerwca 2015

MasterCard: Wygraj tablet lub bilet na Open'er

W portfelu mam więcej kart MasterCard niż Visa a ta promocja jakoś mi umknęła... W tym roku MasterCard znów rozdaje bilety na Open'er Festiwal. Niestety tym razem trzeba będzie wykazać się kreatywnością i pokazać jak bardzo ucieszyłoby nas wygranie biletów na koncert. Nie ukrywam, że bardziej odpowiadała mi ubiegłoroczna wersja z loterią.Zasady promocji


Promocja skierowana jest do osób które płacą zbliżeniową kartą MasterCard/Maestro, telefonem lub MasterPass™ w Internecie. W terminie od 25 maja do 26 czerwca 2015 r możemy rejestrować płatności dokonane na kwotę min 5 zł (dokonane w tym samym okresie). Musimy zachować potwierdzenie transakcji. Każdą transakcję możemy zarejestrować tylko raz, ale w trakcie trwania konkursu możemy zarejestrować dowolnie wiele wykonanych przez nas transakcji. Podczas rejestracji będzie musieli wgrać gifa żeby "podzielić się radością, jaką sprawiłaby Ci wygrana biletów na Open’er Festival 2015". Możemy wgrać wcześniej zrobionego przez nas gifa, lub skorzystać z kreatora który połączy w gif wgrane przez nas 3 zdjęcia. Jeden gif możemy wykorzystać tylko raz.

Rejestrując swój udział w promocji oczywiście musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych, na wykorzystanie naszego wizerunku utrwalonego na zdjęciach. Jednocześnie zgadzamy się na udzielenie organizatorowi konkursu nieodpłatnej licencji do korzystania z praw autorskich i majątkowych do naszej animacji.

Nagrody


W konkursie przewidziane są dwa rodzaje nagród:
  • zestaw składający się z dwóch pojedynczych czterodniowych biletów na festiwal Open’er Festival 2015 o wartości 1100 złotych. Do wygrania jest 30 takich zestawów
  • tablet  Samsung  Galaxy  Tab  3 o  wartości 400  zł. Do wygrania jest 210 tabletów
Jeden użytkownik może wygrać po jednej nagrodzie z danego rodzaju.
Ze zgłoszeń zarejestrowanych danego dnia, komisja wybierze jedną pracę która zostanie nagrodzona biletami na festiwal oraz 7 osób które dostaną tablet.

Wybierając najlepsze prace "Komisja będzie kierować się  własnym  uznaniem  mając  na  względzie przede  wszystkim  wyrażanie  przez  Animację pozytywnych emocji, a także pomysłowość i walory estetyczne Animacji".

Powodzenia :)

Zarejestruj transakcję >>

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...