poniedziałek, 15 czerwca 2015

BGŻ Optima: Mniej ale dla wyższej kwoty

BGŻ Optima po długim czasie postanowił zmienić ofertę Lokaty Bezkarnej. Został podniesiona maksymalna kwota lokaty, ale niestety spadło oprocentowanie. Od kilku dni oprocentowanie wynosi 3,2% w skali roku, lokatę można założyć na maksymalnie 100 000 zł. To dobra oferta dla osób które mają do zagospodarowania większe środki a jeszcze nie korzystały z oferty tego banku.
Lokata zakładana jest na 3 miesiące ale jeśli zerwiemy lokatę przed terminem i tak dostaniemy odsetki proporcjonalnie do okresu w jakim mieliśmy lokatę. Jak kiedyś mówiło hasło reklamowe "Kto kocha, ten daje, i nie odbiera”. A ten bank kocha procentem :)


Najważniejsze cechy Lokaty Bezkarnej

 

  • możliwość zerwania lokaty przed jej końcem bez utraty naliczonych odsetek
  • stałe oprocentowanie 3,2% w skali roku;
  • 3-miesięczny okres lokaty;
  • min. kwota lokaty – 1 000 zł, 
  • maks. kwota lokaty – 100 000 zł;
Lokata Bezkarna jest typową lokatą na start. Można założyć ją tylko raz. W tym celu należy wypełnić specjalną wersję wniosku>>. Wnioskując o założenie lokaty, wnioskujemy jednocześnie o konto oszczędnościowe. Moim zdaniem jest to jedno z najlepszych kont na rynku. Mam i polecam :)

Konto oszczędnościowe w BGŻ Optima jest bezpłatne i dobrze oprocentowane. W miesiacu można bezpłatnie dokonywać dowolnej liczby przelewów na zdefiniowane konto. Pakiet konto + lokata zakładamy online, umowę "podpisujemy" smsem (wpisujemy  kod autoryzacyjny), swoją tożsamość natomiast potwierdzamy dokonując przelewu z innego banku.

Do 26 marca 2015 r nowe środki na koncie oszczędnościowym do kwoty 100 000 zł są oprocentowane na 3% w skali roku. W przypadku nowych klientów oczywiście wszystkie środki są nowe, bo punktem odniesienia jest stan konta w dniu 26 stycznia 2015 r.
Od wielu miesięcy łatwo bank stosuje ten sam schemat promocji, więc łatwo można zapewnić sobie promocyjne oprocentowanie, przelewając na 1 dzień pieniądze do innego banku.

Załóż Lokatę Bezkarną na 3,2%>>


BGŻ Optima jest częścią Banku BGŻ, oszczędności zgromadzone na kontach oszczędnościowych i lokatach terminowych są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...