wtorek, 30 czerwca 2015

BZ WBK: Wygraj wyjazd do Lizbony

W Banku Zachodnim WBK rozpoczęła się nowa promocja kart kredytowych. Konkurs przeznaczony jest zarówno dla osób które już mają kredytówkę w BZWBK jak i dla osób, które dopiero taką kartę założą.

Co najbardziej zdziwiło mnie w tym konkursie? Do wygrania są bilety w jedną stronę :) Powrót z Portugalii zwycięzcy sami muszą sobie zorganizować. Ale nie jest źle, dostaną na to kasę od banku.

Zasady promocji


Konkurs "Możliwości są po to, żeby je mnożyć" jest niestandardową promocją karty kredytowej. Promocja skierowana jest do osób dość mobilnych, które lubią jeździć/latać na własną rękę i organizowanie tego typu wyjazdów sprawia im frajdę.

Przede wszystkim trzeba posiadać kartę kredytową w BZ WBK. Ponadto w okresie trwania konkursu czyli od 29 czerwca do 26 lipca 2015  trzeba wypełnić na stronie banku test "Czy umiesz mnożyć możliwości", pytania dotyczą naszego sposobu korzystania z karty. Jednak to nie wynik testu będzie decydował zwycięstwie w konkursie, ale zadanie konkursowe. Nagradzane będą najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie

Wyobraź sobie, że otrzymujesz 5 tys. zł.
Co z nimi robisz? Jakie nowe możliwości wykorzystujesz?


Odpowiedź nie może przekroczyć 500 znaków. Rejestrując swój udział w konkursie musimy podać swoje dane, zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych i otrzymywanie informacji handlowych.

Nagrody


W każdym z 4 tygodni trwania konkursu, zostanie wybranych 8 uczestników:
  • 3 z nich otrzyma awans fazy finałowej
  • 5 otrzyma wyróżnienia i nagrodę 500 zł
Po zakończeniu części pierwszej konkursu, do fazy finałowej przejdzie łącznie 12 uczestników. Osobom tym podczas rozmowy telefonicznej zostaną zadane dodatkowe 3 pytania. Trzech zwycięzców otrzyma nagrodę główną bilet lotniczy dla 2 osób w jedną stronę do Lizbony + doładowanie karty kredytowej kwotą 10 000 zł oraz zadanie “Dowolną drogą, dowolnym sposobem, w ciągu 7 dni wrócić do Warszawy z Lizbony”.

Podczas podróży należy korzystać tylko z karty kredytowej oraz dokumentować użytkowanie na wyjeździe kredytówki BZ WBK. Na miejscu trzeba spotkać się z przedstawicielami bloga podróżniczego „Busem przez świat”. Przekazując materiały z foto i video relacją, przekazujemy bankowi prawa do ich wykorzystania.

12 osób które przeszły do fazy finałowej ale nie wygrały głównej nagrody, dostanie nagrodę pieniężna 1 000 zł (nagroda będzie przelana na rachunek karty kredytowej).


Pomysł na konkurs dość ciekawy, ale nagroda główna nie każdemu przypadnie do gustu. Na dobrą sprawę z Lizbony pewnie można wrócić tego samego dnia co się przyleciało, tylko pytanie po co.
Kasę z doładowania karty przeznaczamy na zwiedzanie i noclegi. Na bezpośredni bilet powrotny do Warszawy dla dwóch osób będziemy musieli przeznaczyć ok 1000-2000 zł, a za resztę można poszaleć. O ile oczywiście wygramy :)

Powodzenia!

Weź udział w konkursie>>

Regulamin konkursu

1 komentarz:

  1. można wrócić jak za czasów studenckich - na stopa. Mniej forsy się wyda ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...