poniedziałek, 22 czerwca 2015

Plus Bank: Lokata z opaską SONY SmartBand

Ostatnio o Plus Banku mówi się przede wszystkim w kontekście ataku hakerów. Jeśli ostatnie newsy Was nie przestraszyły i chcecie być wierni bankowi jeszcze przez rok, macie możliwość założenia Lokaty dla Aktywnych z opaską SmartBand SWR10 w prezencie.


Lokatę dla Aktywnych mogą założyć tylko klienci Plus Banku, bo lokata dostępna jest w serwisie bankowości internetowej i mobilnej. Żeby dostać opaskę, należy założyć lokatę na kwotę dokładnie 11 111 zł. Lokata zakładana jest na 12 miesięcy. Oprocentowanie lokaty jest niskie i wynosi tylko 0,6% (jakoś trzeba było pokryć koszty prezentu). Jeśli zdecydujemy się zerwać lokatę przed terminem to kapitał lokaty zostanie pomniejszony o 299 zł (bo taka jest wartość nagrody).
Na pocieszenie, można założyć więcej niż jedną lokatę a za każdą z nich otrzymamy opaskę.

Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w terminie od 14 do dni roboczych ale nie później niż po 30 dniach kalendarzowych.

Zakładając Lokatę dla Aktywnych dostaniemy więc gadżet SONY i odsetki w wysokości ok 54 zł netto. Dla porównania, jeśli zdecydowalibyśmy się np na założenie Lokaty Stabilnej w Idea Banku, po roku otrzymalibyśmy netto ok 252 zł odsetek. Jednak w tym przypadku nikt nie wymaga od nas posiadania konta...

PS

Na Allegro opaskę można kupić taniej niż za 299 zł a korzystając z promocji VISA + Biedronka/Orlen cenę dodatkowo możemy zbić o 20 zł.


Regulamin promocji

2 komentarze:

  1. trzymać konto przez 12 miesięcy dla jakiejś opaski która będzie wibrować ? :) Lepiej sobie kupić samodzielnie smartwatcha który ma więcej funkcji :D

    OdpowiedzUsuń
  2. nie wysilili się...

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...