poniedziałek, 21 września 2015

BZ WBK: 1 zł zwrotu za każdy dzień

Bank Zachodni WBK dziś rozpoczął promocję dla Posiadaczy Kart kredytowych – Dziękuję, że masz Kartę kredytową BZWBK. Dzięki niej można miesięcznie zyskać do 31 zł, wystarczy tylko każdego dnia wykonać kartą transakcję bezgotówkową.


Zasady promocji


Promocja skierowana jest do klientów BZWBK którzy dostali od banku smsa z informacją o promocji:

Osoby te, mogą dostać przez 3 miesiące następujące  po miesiącu, w którym Uczestnik otrzymał komunikat SMS z informacją o Promocji zwrot 1 zł za każdy dzień w którym dokonali transakcji bezgotówkowej kartą kredytową: płatność kartą lub przelew z karty (to się nie kalkuluje bo bank pobiera prowizję za przelew). Pierwszym miesiącem promocji będzie więc październik. Jeśli w danym dniu dokonamy większej liczby transakcji, i tak dostaniemy tylko 1 zł. Za październik i grudzień można więc dostać maksymalnie po 31 zł, a za listopad 30 zł. Łącznie do wzięcia są 92 zł.

Czy będę korzystać? Pewnie że tak :) Zwykle mam sporo transakcji na niskie kwoty (np ze sklepu z kasą samoobsługową). Już włożyłam kartę do portfela.

Jeśli macie kredytówkę BZ WBK, to możecie spróbować swoich sił w konkursie "Więcej możliwości". Do wygrania są bilety na koncerty, mecze i inne nagrody.

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...