wtorek, 22 września 2015

BGŻ Optima: Czas na przelew

BGŻ Optima przyzwyczaił nas do prowadzenia promocji "dla nowych środków". Od wielu miesięcy schemat jest identyczny - ostatni dzień promocji (stan na koniec dnia) jest odniesieniem dla kolejnej promocji.

Aktualna promocja na podwyższone oprocentowanie  trwa do 24 września. Jeśli BGŻ Optima nic nie zmieni tym razem, to dniem odniesienia dla nowych środków będzie stan na 24 września 2015 r. Idealnie będzie, jeśli na koniec dnia na koncie będziemy mieli równe 0 zł:) Wtedy pieniądze które wrócą na konto zaraz po ogłoszeniu nowego cyklu promocji, będą nowymi środkami (o ile będzie tradycyjny już schemat promocji).


Jeśli obawiamy się, że możemy zapomnieć o zrobieniu przelewu lub wiemy, że nie będziemy mieli dostępu do kompa/netu, można ustawić przelew z datą realizacji na konkretny dzień.
Jak zawsze, nie mam pewności że bank znów tak skonstruuje promocję, ale na wszelki wypadek ja już ustaliłam przelew na rachunek powiązany prowadzony w innym banku. Robię tak od wielu miesięcy i jeszcze się nie zawiodłam na banku, mam nadzieję że będzie tak i tym razem.

Dlaczego warto mieć konto w BGŻ Optima


Konto w BGŻ Optima moim zdaniem jest od dłuższego czasu najlepszym kontem oszczędnościowym na rynku. Konto oszczędnościowe w BGŻ Optima jest bezpłatne i dobrze oprocentowane. W miesiacu można bezpłatnie dokonywać dowolnej liczby przelewów na zdefiniowane konto. Pakiet konto + lokata zakładamy online, umowę "podpisujemy" smsem (wpisujemy  kod autoryzacyjny), swoją tożsamość natomiast potwierdzamy dokonując przelewu z innego banku.

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie ma konta oszczędnościowego w BGŻ Optima, najlepiej je założyć równocześnie z lokatą bezkarną.
Lokata Bezkarna jest typową lokatą na start. Można założyć ją tylko raz. W celu założenia pakietu z kontem oszczędnościowym należy wypełnić specjalną wersję wniosku.


Najważniejsze cechy Lokaty Bezkarnej

 

 • możliwość zerwania lokaty przed jej końcem bez utraty naliczonych odsetek
 • stałe oprocentowanie 3,2% w skali roku;
 • 3-miesięczny okres lokaty;
 • min. kwota lokaty – 1 000 zł, 
 • maks. kwota lokaty – 100 000 zł;

załóż Konto Oszczędnościowe wraz z Lokatą Bezkarną >>

6 komentarzy:

 1. Dzięki za przypomnienie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. przelew zrobiony, u mnie i u rodziców :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba faktycznie to dobry pomysł z ustawianiem przypomnienia, bo bym zapomniał o przelewie. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba się wycwanili:
  przez Saldo Początkowe Rachunku Głównego rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunkach Oszczędnościowych oraz Rachunkach Lokat Terminowych w ramach Konta BGŻOptima Klienta, wg stanu na koniec dnia 14 września 2015 r., a w przypadku Umowy Ramowej zawartej po dniu 24 września 2015 r. - wartość 0,00 zł;

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale sie bankowi gnoje wycwanili!!!!!!!!! Saldo poczatkowe na 14 wrzesnia! Trzeba co predzej uswiadomic niektorych, ze wycofanie srodkow na ostatni dzien promocji nic nie daje, a oprocentowanie na tym poziomie moga sobie wlozyc w......
  pozdrawiam uwaznie czytajacych regulaminy banku ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. w sumie to dobrze że tym razem nie ustawiłem od razu przelewu z powrotem na optimę. Moich pieniędzy szybko nie zobaczycie :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...