wtorek, 8 września 2015

DM BZWBK: Do 500 zł zwrotu prowizji

Dom Maklerski BZ WBK postanowił przedłużyć promocję, w której zwraca prowizję za transakcje wykonane przez aplikację mobilną. Początkowo promocja miała trwać do końca września, jednak będzie trwała do 31 grudnia 2015 r. Okres promocji został wydłużony, jednak nie uległy zmianie maksymalne kwoty zwrotu, dalej jest to 500 zł dla nowych klientów i 250 zł dla "starych" klientów.

Zasady promocji


DM BZ WBK podzielił klientów na dwie grupy: dotychczasowi klienci to osoby które założyły rachunek maklerski do 14 lipca 2015 r, natomiast nowi klienci to osoby które w dniu 14 lipca nie posiadały rachunku maklerskiego.

Zarówno dotychczasowi jak i nowi klienci dostaną zwrot prowizji zapłaconej w okresie promocji  (15 lipca - 31 grudnia 2015 r) złożonych na  polskim  rynku regulowanym za pośrednictwem aplikacji Inwestor mobile. Zwrot zapłaconej prowizji uwzględniał będzie transakcje typu day trading. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem IOS oraz z androidem (na Windows brak aplikacji)

Zyskać można całkiem sporo. Dotychczasowi klienci mogą dostać zwrot maksymalnie 250 zł, a nowi klienci aż 500 zł. Prowizja będzie zwracana w cyklach miesięcznych, do 5 dnia roboczego każdego miesiąca

Udanych inwestycji!

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...