wtorek, 21 lipca 2015

DM BZWBK: Inwestuj mobilnie i nie płać prowizji

Mamy miłą odmianę w pomocach aplikacji mobilnych. Już nie tylko banki zachęcają do korzystania ze specjalnych aplikacji. Do gry wkroczył Dom Maklerski BZWBK który obiecuje nawet 500 zł zwrotu prowizji od transakcji dokonanych przez urządzenia mobilne. Co lepsze, z promocji mogą skorzystać także dotychczasowi klienci DM BZWBK choć limit zwrotów w ich przypadku jest niższy.

Zasady promocji


DM BZ WBK podzielił klientów na dwie grupy: dotychczasowi klienci to osoby które założyły rachunek maklerski do 14 lipca 2015 r, natomiast nowi klienci to osoby które w dniu 14 lipca nie posiadały rachunku maklerskiego.

Zarówno dotychczasowi jak i nowi klienci dostaną zwrot prowizji zapłaconej w okresie promocji  (15 lipca - 30 września 2015 r) złożonych na  polskim  rynku regulowanym za pośrednictwem aplikacji Inwestor mobile. Zwrot zapłaconej prowizji uwzględniał będzie transakcje typu day trading. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem IOS oraz z androidem (na Windows brak aplikacji)

Zyskać można całkiem sporo. Dotychczasowi klienci mogą dostać zwrot maksymalnie 250 zł, a nowi klienci aż 500 zł. Prowizja będzie zwracana w cyklach miesięcznych, do 5 dnia roboczego każdego miesiąca

Udanych inwestycji!

Regulamin promocji

2 komentarze:

  1. całkiem fajna promocja. Trzeba będzie zainstalować apkę

    OdpowiedzUsuń
  2. ja jakoś nie wyobrażam sobie kupowania akcji przez komórkę, ale może to faktycznie kwestia przełamania się

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...