poniedziałek, 20 lipca 2015

Citi Bank: Karta z tabletem iPad mini 2

Bank Handlowy przygotował kolejną edycję promocji, w której możemy dostać tablet z nadgryzionym jabłkiem. Druga edycja jest dokładną kopią pierwszej (z dokładnością do nowych dat). Jeśli więc wiecie, że w najbliższym czasie macie większe wydatki, to warto wnioskować o tę kartę.

Kto może skorzystać z promocji


Tradycyjnie promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2013 nie posiadały w Citibank żadnej głównej karty kredytowej.

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody).

Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł

To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał nasz scorring, historię kredytową oraz zdolność kredytową.

Promocyjna oferta dostępna jest w serwisie Groupon. Należy tam za 5 zł kupić bon uprawniający do skorzystania z promocji. Przewidziano limit 1000 kuponów.

Od Groupon dostaniemy link do formularza z którego musimy złożyć wiosek o kartę MasterCard World. Na złożenie wniosku mamy czas do 5 sierpnia 2015 r.


Co zrobić żeby dostać tablet


Jeśli nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony i otrzymamy kartę musimy wydać kartą aż 7500 zł, dokładniej przez 3 miesiące trzeba wydać bezgotówkowo  min po 2500 zł. Jako pierwszy miesiąc liczony jest miesiąc następujący po miesiącu, w którym otrzymaliśmy kartę. Na przykład, jeśli otrzymaliśmy kartę w lipcu, musimy nią wydać po 2500 zł w sierpniu, wrześniu i w październiku.

Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku


Tradycyjnie już, bank będzie od nas wymagał zalogowania się do bankowości internetowej minimum raz w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę.

Bank powiadomi nas o przyznaniu tabletu w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Trzeba wtedy  być posiadaczem karty. Czy kartę będziecie trzymać dłużej, to już Wasza decyzja. Karta nie jest tania bo miesięcznie kosztuje 18 zł (jeśli w miesiacu wydamy kartą min 4000, unikniemy opłaty).

Kup bon na Groupon >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin promocji

Jeśli zadowoli Ciebie  słabszy tablet, to możesz skorzystać z innej promocji kart Citi Banku. Do karty możemy wybrać jeden z gadżetów:  tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM–T113, telefon Samsung Galaxy J1 lub zegarek Samsung Galaxy Gear Fit (smartwatch). Więcej o promocji z gadżetami >>

2 komentarze:

  1. sporo kasy do wydania :( i to jeszcze miesiąc w miesiąc. Teraz w wakacje to wczasy dla rodziny załatwiłyby wyrobienie obrotu jedną transakcją...

    OdpowiedzUsuń
  2. mnie ciągle dziwi że im to się opłaca... ciekawe ile osób rezygnuje z karty zaraz po otrzymaniu nagrody

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...