niedziela, 26 lipca 2015

Bank Millennium: 250 zł za konto 360 stopni

Bank Millennium zaskoczył - postanowił prowadzić dwie różne promocje tego samego konta. Obok promocji ze zwrotem do 360 zł (promocja trwa prawie do końca sierpnia), pojawiła się alternatywna oferta na grouponie, dająca możliwość uzyskania 250 zł premii.

Zasady promocji


Promocja skierowana jest do nowych klientów, lub osób które wracają po dłuższej przerwie, bo z promocji wykluczone są osoby które po 1 września 2014 posiadały jakikolwiek produkt w Banku Millennium (czyżby bank się zorientował, że sporo klientów wraca co nich jak bumerang przy okazji różnych promocji?)

Jeśli przez ten czas nic nie mieliśmy w Millennium, to możemy za 5 zł kupić bon uprawniający do skorzystania z promocyjnej oferty, na zakup mamy czas do 16 sierpnia 2015 r. Może się okazać, że oferta wcześniej przestanie być aktywna, ponieważ przewidziano limit 2500 kuponów. Po kupnie bonu, dostaniemy od serwisu groupon link do wniosku internetowego. Na wysłanie wniosku o konto i zawarcie umowy mamy czas do 24 sierpnia 2015 r. Składając wniosek o konto trzeba wyrazić zgodę na przeważanie danych.

5 x 35 zł


Bank będzie nam wypłacał premię po 35 zł miesięcznie jeśli w danym okresie rozliczeniowym zasilimy konto kwotą min 1000 zł (może być to przelew z naszego rachunku prowadzonego w innym banku) oraz zrobimy bezgotówkowy obrót kartą do konta lub BLIKem na kwotę min 350 zł. Transakcje kartą muszą odbywać się w sklepach stacjonarnych, natomiast w przypadku transakcji BLIK nie ma tego ograniczenia.

Premia będzie wypłacana do 10 dnia roboczego następującego po danym okresie rozliczeniowym.

Od razu uwaga, bo pierwszy okres rozliczeniowy jest dłuższy (od dzisiaj do końca sierpnia), a kolejne pokrywają się z miesiącami kalendarzowymi od września do grudnia.

75 zł za wynagrodzenie


Dodatkową jednorazową premię w wysokości 75 zł możemy dostać, jeśli przez najmniej od października do grudnia 2015 r na nasze konto będzie wpływać wynagrodzenie w wysokości min 1000 zł. Premia ta zostanie wypłacona do 10 stycznia 2016 r.

Ile kosztuje konto


W przypadku wersji Standard, bank zwalnia z opłaty za prowadzenie konta i kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku min. 1 000 zł wpływów miesięcznych na konto i min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 2,99 zł miesięcznie (więc jeśli nie chcemy ponosić tego kosztu można z ubezpieczenia zrezygnować).


Podwyższone oprocentowanie oszczędności


Osoby które mają Konto 360 stopni mogą założyć lokatę mobilną z oprocentowaniem 3,25% w skali roku. Lokata zakładana jest na 3 miesiące, jej minimalna kwota to 500 zł a maksymalna to 10 000 zł.

Składając wnioski o konto warto zaznaczyć, że chce się założyć konto oszczędnościowe, przez 3 miesiące będziemy mogli korzystać z oprocentowania 3% w skali roku (dla środków do 100 000 zł).

Załóż konto i zyskaj 250 zł premii>>

Regulamin promocji

2 komentarze:

  1. bez przelewania pensji wychodzi 175 zł, trzeba wydać min 1750 zł więc zwrot dochodzący do 10%. Całkiem nieźle

    OdpowiedzUsuń
  2. spryciarze rozbili kasę prawie na pół roku, żeby trzeba było posiedzieć trochę w banku. No i na koniec roku też konto się będzie liczyć jako aktywne

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...