poniedziałek, 13 lipca 2015

Citi Bank: Karta + gadżet Samsung do wyboru

Ledwo skończyła się promocja w której Bank Handlowy rozdawał tablety Samsung Galaxy Tab 3, a już mamy kolejną wersję promocji i to trochę lepszą bo do wyboru mamy jeden z 3 gadżetów: tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM–T113, telefon Samsung Galaxy J1 oraz zegarek Samsung Galaxy Gear Fit (smartwatch).

Kto może skorzystać z promocji


Znów promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2013 nie posiadały w Citibank żadnej głównej karty kredytowej.

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał nasz scorring, historię kredytową oraz zdolność kredytową.

Jeśli te warunki spełniamy, możemy starać się o wydanie karty kredytowej Citi Banku. Przede wszystkim należy wysłać formularz kontaktowy. Na jego wypełnienie mamy czas do 31 sierpnia 2015 r. Tym razem nie mamy większego wyboru karty - musimy złożyć wniosek o kartę CitiBank World MasterCard.


Co zrobić żeby dostać nagrodę


Nagroda jest gwarantowana, ale będziemy musieli spełnić kilka dodatkowych (prostych) warunków, znacznie prostszych niż w promocji gdy Citi rozdawał do karty iPady.
Jeśli otrzymamy pozytywną decyzję kredytową i otrzymamy kartę, trzeba będzie:

 • dokonać bezgotówkowych transakcji, na łączną kwotę min. 1000 zł nowo wydaną Kartą w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę
 • ciągu 30 dni od podpisania umowy zalogować się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą smartfona do CitiMobile
 • w dniu przyznania nagrody należy dalej być posiadaczem karty

Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku

O tym czy dostaliśmy nagrodę bank poinformuje nas mailem między w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiacu w którym warunki przyznania nagrody zostały spełnione. W ciągu kolejnych 30 dni, bank kurierem wysyła nagrodę.

Składając wniosek o kartę kredytową, trzeba pamiętać o kosztach - miesięczna opłata za możliwość korzystania z karty wynosi 18 zł. Tej opłaty uniknąć się nie da. Ponadto Citi Bank niedawno wprowadził "Opłatę za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone" wynosi ona 6 zł miesięcznie i z tej usługi można zrezygnować.

Złóż wniosek o kartę z gażetem >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

5 komentarzy:

 1. mi przy poprzedniej edycji wystarczyły 2 miesiące żeby spełnić warunki i otrzymać tablet :)

  OdpowiedzUsuń
 2. te 1000 zł to trzeba co miesiąc wydawać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko raz trzeba tyle wydać - w przeciągu 30 dni od podpisania umowy

   Usuń
 3. a co z lojalką? Ile trzeba trzymać taką kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma lojalki. Kartę musisz trzymać tylko do momentu przyznania nagrody, czy ją będziesz mieć dłużej to zależy od Ciebie. Umowę można wypowiedzieć jak dostaniesz nagrodę. Często zdarza się, że bank proponuje wtedy zwolnienie z opłaty za kartę - żeby tylko zatrzymać plastik w portfelu

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...