niedziela, 12 kwietnia 2015

Citi Bank: Karta kredytowa + tablet Samsung

Citi Bank znów rozdaje tablety do karty kredytowej. Tym razem w promocji jest nieograniczona liczba nagród, więc każda osoba która spełni warunki regulaminu dostanie tablet - Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113.
Tradycyjnie warunki promocji są dość łatwe do spełnienia


Kto może skorzystać z promocji


Znów promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób, która od 1 stycznia 2013 nie posiadały w Citibank żadnej głównej karty kredytowej.

Ponadto trzeba mieć dochody akceptowane przez bank (będziemy musieli przestawić dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody)

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
To są oczywiście tzw warunki brzegowe, bank będzie badał nasz scorring, historię kredytową oraz zdolność kredytową.

Jeśli te warunki spełniamy, możemy starać się o wydanie karty kredytowej Citi Banku. Przede wszystkim należy wysłać formularz kontaktowy. Na jego wypełnienie mamy czas do 7 lipca 2015 r. Tym razem nie mamy większego wyboru karty - musimy złożyć wniosek o kartę CitiBank World MasterCard.


Co zrobić żeby dostać tablet


patrząc się na ostatnie edycje promocji, miałam wrażenie że limitowanie nagród jest tylko zabiegiem psychologicznym, bo i tak nagrody dostawały chyba wszystkie osoby. Tym razem bank wprost napisał, że nie musimy rywalizować z innymi uczestnikami promocji.
Musimy za to spełnić dodatkowe warunki, które są dość proste do spełnienia:

 • dokonać bezgotówkowych transakcji, na łączną kwotę min. 1000 zł nowo wydaną Kartą w ciągu 30 dni od podpisania umowy
 • ciągu 30 dni od podpisania umowy zalogować się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą smartfona do CitiMobile
 • w dniu przyznania nagrody należy dalej być posiadaczem karty

Transakcje kwalifikowane przez Bank Handlowy (Citibank) muszą spełniać warunki:
a) będą transakcjami bezgotówkowym i w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku

O tym czy dostaliśmy tablet, bank poinformuje nas mailem między w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiacu w którym warunki przyznania nagrody zostały spełnione. W ciągu kolejnych 30 dni, bank kurierem wysyła nagrodę.

Składając wniosek o kartę kredytową, trzeba pamiętać o kosztach - miesięczna opłata za możliwość korzystania z kary wynosi 18 zł. Tej opłaty uniknąć się nie da. Ponadto Citi Bank niedawno wprowadził "Opłatę za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone" wynosi ona 6 zł miesięcznie i z tej usługi można zrezygnować.
Zakładając, że szybko zrezygnujemy z karty, prezent od banku będzie nas kosztował z 3 x opłata miesięczna czyli 54 zł
(Zakładam, że całość wykorzystanego limitu spłacicie w wyznaczonym przez bank terminie, bo nie oto chodzi żeby bankowi płacić jeszcze odsetki).

Jeszcze przez tydzień będzie trwała inna promocja Banku Handlowego, w której do karty kredytowej można dostać voucher o wartości 450 zł.

Złóż wniosek o kartę z tabletem >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

11 komentarzy:

 1. Rozumiem że "3x18" tzn że w drugim miesiącu wypowiadamy kartę czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wypowiadasz dopiero jak Ci przyjedzie email z info że dostajesz nagrodę.

   Usuń
 2. czekam az zaczną rozdawać lepsze tablety

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak mam kupić dzieciakowi tablet to przecież mu iPada nie kupie bo za drogi sprzęt żeby niechcący uszkodził. A taki tablet to akurat.
   Mój kolega 2latkowi takiego samsunga dał zamiast tzw edukacyjnego ale to już chyba przesada :)

   Usuń
 3. Hmmm a opłata za dostarczenie karty kredytowej równa 30zł? (tabela opłat i prowizji) łącznie wyjdzie 84 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli wybierasz dostarczenie karty kurierem (karta wtedy będzie szybciej). Jeśli wystarczy Ci standardowe dostarczenie karty pocztą, to przesyłka będzie bezpłatna

   Usuń
 4. niestety u mnie brak zdolności. Pewnie przez kredyt we franku :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Długo czeka się na kartę? Bo czas biegnie od podpisania umowy tak? Czyli jak karta będzie szła 14 dni, to na zrobienie obrotu pozostanie mało czasu...

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba już po promocji, albo link nie działa

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli chodzi o uniknięcie miesięcznej opłaty w wysokości 18pln - można to zrobić jeśli te punkty powitalne z tytułu pierwszej transakcji się przeznaczy w katalogu nagród na spłatę opłaty za kartę ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...