czwartek, 16 kwietnia 2015

Expander: Lokata Wiosenna 4,5%

Jak pojawia się lokata z wysokim oprocentowaniem, zwykle zapala się lampka ostrzegawcza. Jednak nie zawsze wyższe oprocentowanie oznacza lokatę połączoną z produktem bardziej ryzykownym (fundusze inwestycyjne, plany systematycznego oszczędzania itp). W przypadku Expandera, lokata z wysokim procentem  dość często pojawia się w ofercie. Co ważne jest to zwykła lokata bankowa, bez dodatkowych produktów.


Parametry lokaty


Lokata Wiosenna skierowana jest do nowych klientów Expandera tzn takich osób nigdy nie nabyły produktu finansowego za pośrednictwem tej firmy.
 • oprocentowanie  4,5% w skali roku
 • lokata krótkoterminowa - zakładana na 1 miesiąc
 • minimalna kwota lokaty 30 000 zł, maksymalna 60 000 zł
 • można założyć tylko jedną promocyjną lokat
 • bez dodatkowych produktów
 • promocja obowiązuje do 8 maja 2015 lub do odwołania
 • niezbędne spotkanie z doradcą Expander

załóż Lokatę Wiosenną >>

Expander na zachęceniu nas do założenia tej lokaty wiele nie zarobi, ale przede wszystkim zależy im na zdobyciu potencjalnych klientów z kasą, którzy będą korzystać w przyszłości z bardziej skomplikowanych (i dochodowych dla pośrednika) produktów.

4 komentarze:

 1. Jak ktoś jeszcze nie zakładał, to polecam. Oprocentowanie wysokie i naprawdę jest to lokata. Trzeba spotkać się z "doradcą" i wytrzymać rozmowę - tzn. nie dać się namówić na dodatkowy produkt ("może później, np. po wakacjach się odezwę"), ale i wysłuchać co mają w ofercie (mój kolega był niecierpliwy i zbywał "doradcę" na rozmowie, efektem czego ten mu powiedział, że nie ma dla niego żadnej propozycji i nie założył lokaty, sic!). W sumie sprzedaje się Expanderowi swoje dane (xero dowodu, etc), ale do mnie nie dzwonią z nachalnymi propozycjami, a minął już ponad rok chyba od lokaty - więc chyba do przeżycia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobrze wiedzieć, chyba się zdecyduję. Możesz napisać w jakim banku była ta lokata?

   Usuń
  2. kiedyś były to lokaty w Meritum

   Usuń
 2. szkoda że jeśli limit, bo jak się obliczy zysk za miesiąc to aż tak świetnie nie wygląda. Ale expandera mam blisko pracy więc i tak sobie założę

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...