czwartek, 2 kwietnia 2015

Euronet: Tańsze paliwo na stacjach Orlen

Tym razem zachęta do płacenia gotówką. Korzystając z najnowszej promocji Euronet i Orlen możemy zapłacić o 10 gr mniej za litr paliwa i dostać ekstra 500 punktów VITAY.


Jak skorzystać z promocji


Promocja jest skierowana do osób które od 1 kwietnia do 15 maja 2015 r dokonają wypłaty gotówki w wybranych bankomatach sieci Euronet. Wypłacając pieniądze z bankomatu, na potwierdzeniu transakcji otrzymamy unikalny kod kreskowy uprawniający do skorzystania ze zniżki 10 gr na litrze paliwa. Regulamin nic nie mówi o rodzajach paliwa jakie można kupić ze zniżką, ani o minimalnej liczbie litrów jaką należy zatankować. Kupony można realizować do 17 maja 2015 r na stacjach Orlen (lista stacji znajduje się pod tym linkiem). Kupon należny pokazać przy płatności za paliwo. Żeby skorzystać ze zniżki należy zapłacić gotówką.

Osoby które zbierają punkty VITAY mogą skorzystać z jeszcze jednej promocji, tankując minimum 20 litrów paliwa dostaniemy 500 punktów VITAY. Kupony na punkty będzie można realizować do 16 czerwca 2015 r.

Ceny paliw w ciągu ostatniego półrocza na szczęście trochę spadły. Warto jednak wiedzieć, że dzięki bankom mamy możliwość obniżenia kosztu zakupy paliwa:
Bank BPH przez 12 miesięcy będzie zwracał 3% kwoty wydanej kartą do konta (dotyczy też stacji paliw) łącznie nawet 600 zł
- Toyota Bank do końca czerwca 2015 r zwraca do 10% kwoty wydanej na paliwo
- Bank Zachodni na karcie 1|2|3 zwraca 2% kwoty wydanej na paliwo
Z tych 3 promocji zdecydowanie najlepiej wypada promocja w BPH.

Regulamin promocji Rabat na Paliwo

3 komentarze:

 1. UZUPELNIENIE do bloga: Promocja dotyczy rowniez wplatomatow!!!! Wplacajac srodki we wplatomacie Euronetu na potwierdzeniu takze otrzymamy kod na stacje Orlenu :)
  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 2. Na Orlenie jest też inna promocja: 20gr/litrze taniej za 60 pkt. Vitay. Jeśli ktoś i tak ma tę kartę lojalnościową to warto skorzystać. Promocja trwa do 15.05 (do św. Zofii). Dodatkowo jak się wejdzie na stronę vitay.pl - zaloguje się na tej stronie (a jak ktoś ma kartę lojalnościową to i tak musiał podać wszystkie dane) i znajdzie link do promocji, to może jeszcze jednorazowo zarobić 400 pkt. Vitay za zatankowanie co najmniej 20l w promocji 20gr taniej. Czyli wydane pkt na tańszą benzynę trochę zwrócą. Generalnie uważam, że zbieranie pkt. na stacjach benzynowych ma sens jeśli można benzynę taniej kupić, bo wymienianie pkt za kubeczek, czajnik czy ręcznik jest dla mnie jakieś dziwne.
  Oczywiście nie należy tankować na droższej stacji, tylko po to żeby skorzystać z promocji. Ale dzięki aplikacji na smartfony: Paliwodroid można znaleźć tańsze paliwo (a przynajmniej w Warszawie - aplikacja działa, jak ludzie z niej korzystają aktywnie i uzupełniają dane. Ja dziś na Orlenie zastałam 4,55/litr 95 - cena średnia, ale w okolicy taniej nie było).
  Be@

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...