poniedziałek, 20 kwietnia 2015

mBank: eKonto mobilne ze zwrotem do 275 zł

mBank kilka dni temu zapowiedział nową promocję konta, dzięki której będzie można oszczędzić na zakupach w serwisie Allegro. Już znamy szczegóły promocji, Allegro rozstał do swoich użytkowników mailing z reklamą partnerskiego konta mBanku.


Zasady promocji


Zgodnie z zapowiedzią, z promocji mogą skorzystać wyłączeni nowi klienci mBanku. Żeby skorzystać z promocji należy na stronie Allegro złożyć wniosek o konto. Na złożenie wniosku i podpisanie umowy o konto mamy czas do 17 maja 2015 r (ale nie zdziwię jeśli promocja będzie wielokrotnie przedłużana). Wypełniając wniosek o konto, musimy zaakceptować regulamin promocji.

mOkazje na 275 zł


mBank w tej promocji postanowił wykorzystać mechanizm mOkazji. Przez 6 miesięcy będziemy mogli na nich zyskać maksymalnie 275 zł.
Wszystkie z nich mają cechy wspólne:
- mOkazję należy aktywować (robimy to w serwisie bankowości internetowej/mobilnej). mOkazja będzie ważna przez 21-25 dni roboczych od momentu wystawienia jej przez bank
- niezbędne będzie zainstalowanie aplikacji Allegro i zrobienie zakupów z wykorzystaniem tej aplikacji
- za zakupy należy zapłacić przelewem z rachunku typu mTransfer lub kartą debetową do eKonta albo kartą kredytową (jeśli taką w mBanku mamy)

I mOkazja - 25 zł za otwarcie konta

w Pierwszym miesiącu wymogi są najmniejsze, najmniejsza też będzie premia. Jeśli aktywujemy mOkazję i zrobimy zakupy przez aplikację mobilną Allegro na min 75 zł, dostaniemy 25 zł premii.

II mOkazja - 50 zł za transakcje


Kolejna mOkazja powinna się pojawić do 22 dni roboczych po udostępnieniu pierwszej mOkazji. Jeśli chcemy z niej skorzystać to oczywiście musimy ją aktywować. W 2-giej mOkazji bank da nam maksymalnie 5 premii po 10 zł każda (łącznie na 50 zł). Żeby dostać premię 10 zł musimy zrobić zakupy na min 50 zł, chcąc otrzymać 50 zł premii, musimy 5 x dokonać zakupów za każdym razem na min 50 zł.

III - VI mOkazja - 50 zł za przelew


Przez kolejne 4 miesiące mBank będzie nas zachęcał do zasilania konta i robienia zakupów na Allegro. W mOkazji 3, mOkazji4, mOkazji5, mOkazji 6 możemy dostawać po 50 zł premii jeśli na nasze konto wpłynie min 1000 zł w danym miesiącu (przelew z innego banku) oraz zrobimy jednorazowo zakupy na Allegro na min 150 zł.


Żeby dostać całą premie, trzeba będzie wydać przez Allegro min 925 zł.

Ile kosztuje eKonto mobilne


Otwarcie i prowadzenie eKonta mobilnego jest bezpłatne. Płatna może być karta do konta, ale do zwolnienia z opłaty wystarczy zrobić transakcje bezgotówkowe kartą na min 200 zł miesięcznie. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash

Regulamin promocji"Z mBankiem taniej na Allegro"
Tabela opłat i prowizji

3 komentarze:

  1. ciekawe ile będzie lewych aukcji i transakcji, żeby tę premie dostać

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne jak ktoś faktycznie dużo robi transakcji na Allegro. Ja czasem kupuje pierdołę za kilkanaście złotych, czasem nic a od czasu do czasu coś droższego...

    OdpowiedzUsuń
  3. śmiem przypuszczać że użytkownicy Allegro i klienci (tez byli ) mBanku to grupy które nakładają się w bardzo dużym stopniu

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...