środa, 8 kwietnia 2015

mBank: eKonto mobilne ze zwrotem 2%

Wygląda na to, że wykrakałam promocję ;-) Przy okazji zmiany w ofercie kont mobilnych - wycofania się z oprocentowania środków wspominałam, że mBank mógłby dać jakiś money back w zamian.
Dał :) Od dziś obowiązuje promocja "Zarabiaj z eKontem mobilnym" w której mBank będzie wypłacał money back w wysokości 2% kwoty płatności dokonanych kartą lub BLIKiem.
 

Zasady promocji


Bank niestety znów traktuje nowych klientów lepiej niż starych, bo tylko nowi klienci mogą wziąć udział w tej promocji. Żeby skorzystać ze zwrotów, należy do 30 czerwca 2015 r założyć eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus wraz z karą do konta. Konto musi być założone jako rachunek indywidualny.

Przez 6 miesięcy mBank będzie nam wypłacał premię w wysokości 2% kwoty wydanej kartą debetową, kartą kredytową powiązaną z kontem lub poprzez BLIK. Miesięcznie maksymalnie możemy dostać 50 zł, a łącznie przez 6 miesięcy 300 zł. Żeby otrzymać maksymalny zwrot, musielibyśmy miesięcznie wydawać 2500 zł. Regulamin wspomina wyłącznie "bezgotówkowych transakcjach zakupu dokonanych w punktach handlowo-usługowych", więc najprawodpodobniej odpadają płatności przez internet.

Zwrot zostanie zaksięgowany na naszym rachunku do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu w którym dokonaliśmy płatności. Uzyskane premie, zgodnie z informacją zawartą w regulaminie, podlegają zwolnieniu z podatku.

Aby uzyskać prawo do premii, na nasze konto mobilne musi wpłynąć min 1000 zł (z innego rachunku niż nasz) oraz trzeba dokonać transakcji bezgotówkowych kartą/BLIKiem na min 250 zł

To dość trudne warunki, dla porównania Bank BPH w promocji "Pieniądze Cię lubią" zwraca więcej bo 3% kwoty transakcji, przez dłuższy okres - 12 miesięcy i bez dodatkowych warunków wpływu/obrotu kartą.

Regulamin promocji

6 komentarzy:

 1. http://tinyurl.com/obuhjct - interesował się ktoś tym ? oprocentowanie ładne, dodatkowo piszą, że bez produktów dodatkowych, w zasadzie tylko słowo "jak" (dlaczego "jak na lokacie", a nie po prostu "na lokacie") drażni ....
  Be@

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepraszam za ten wpis - wreszcie znalazłam maleńkie literki, gdzie wyjaśniają jaki to bezsensowny produkt... ;-)
   do skasowania
   Be@

   Usuń
  2. opisywałam kiedyś ten produkt. Jest całkiem OK. Największa wada to konieczność odbycia wizyty w oddziale - a tych jest mało.
   Dla przypomnienia, od kilku miesięcy z zysków od tzw polisokolat też płaci się podatek, więc zysk będzie mniejszy

   Usuń
  3. Wielka lipa.Inne bank mają moneybacki 3-5 a nawet 10 procent z przez co najmniej rok a niektóre nawet bezterminowo...Na ich tle oferta m banku jest słaba i nie ma co sobie zawracać tym głowy

   Usuń
  4. Wielka lipa.Inne bank mają moneybacki 3-5 a nawet 10 procent z przez co najmniej rok a niektóre nawet bezterminowo...Na ich tle oferta m banku jest słaba i nie ma co sobie zawracać tym głowy

   Usuń
 2. Czemu bezsensowny? Ja założyłem i faktycznie jest bez produktów dodatkowych, dopiero kiedy chce się podkręcić procent do 8% trzeba coś dobrać.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...