środa, 4 marca 2015

Bank BPH: Pieniądze Cię Lubią!

Bank BPH rozpoczął nową promocję Konta Lubię To! Dzięki niej możemy w ciągu roku zyskać 600 zł premii.

Banki ostatnio raczej wycofują się z money backów lub je ograniczają. Dlatego też jestem zdziwiona tym, że w porównaniu do promocji z ubiegłego roku, moim zdaniem teraz łatwiej będzie zgarnąć cały bonus.50 zł  przez 12 miesięcyPromocja przeznaczona jest dla osób, które od dnia 1 stycznia 2015 r nie były posiadaczem lub współposiadaczem ROR w Banku BPH. Jeśli taki warunek spełniamy, to w okresie promocji czyli od 2 marca do 30 czerwca 2015 r należy założyć konto osobiste typu Lubię to! Konto wraz z kartą do konta.

Bank BPH przez 12 miesięcy będzie nagradzał nas za płatności dokonane kartą do konta (zarówno w punktach usługowo-handlowych jak i w internecie). Premia będzie naliczana jako 3% kwoty transakcji ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Żeby dostać maksymalną premię, musimy miesięcznie wydawać kartą ponad 1650 zł.

Premia zostanie przekazana na rachunek do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały dokonane i zaksięgowane transakcje kartą. 

Miłe jest to, że BPH nagrodzi nas za różnego rodzaju zakupy a nie jak np Toyota Bank - tylko za paliwo, czy też Alior Bank - tylko za spożywcze więc relatywnie łatwiej będzie wycisnąć maksa z promocji.

Przy tej promocji nazwa Lubię To! Konto jest uzasadniona :)

50 zł za limit w rachunku


Osoby które zdecydują się na uruchomienie limitu w rachunku, dodatkowo mogą dostać 50 zł premii. Żeby ją dostać w okresie od 2 marca do 30 czerwca 2015 r trzeba zawszeć umowę o limit i przez 6 miesięcy nie rozwiązać umowy o limit w koncie.


Lubię To! Konto - podstawowe opłatyDecydując się na skorzystanie z promocji "Pieniądze Cię Lubią!" będzie nam zależało na tym, aby jak najwięcej na niej skorzystać. Może pojawić się opłata za kartę do konta ale bardzo łatwo jej uniknąć

 • 0 zł - za prowadzenie konta - bez dodatkowych warunków
 • 0 zł - za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł - za wydanie karty do konta
 • 0 zł - za przelewy w PLN przez Internet
 • 0 zł - za obsługę karty do konta jeśli w danym miesiącu min. 4 razy zapłacisz za zakupy dowolną kartą płatniczą wydaną przez Bank BPH - w innym przypadku opłata miesięczna wyniesie 6 zł)

Skontaktuj się z doradcą >>
lub
Złóż wniosek online >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

9 komentarzy:

 1. Uprzedzając pytania - na livesmarter piszą, że bank potwierdził, że uwzględniane będą też transakcje internetowe. Nie ma też ograniczeń dotyczących kodu MCC. A jeśli założy się konto w oddziale, to można załapać się na gadżet: powerbank, rozdzielacz USB lub maskotkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o transakcjach internetowych wprost piszą w regulaminie, że je też zaliczają (byleby transakcje były widoczne jako transakcje na terenie Polski)
   O gadżetach nie wiedziałam, dzięki za info

   Usuń
  2. Co znaczy, że transakcja jest widoczna jako transakcja na terenie Polski?
   Jak kupię coś za granicą np. w Anglii to nie zostanie ona zaliczona?
   Lub jak będę chciał np. na zakłady bukmacherskie wydać?

   Usuń
  3. zakup na terenie RP. Z transakcje online w sklepach internetowych Amazon, Ryanair itp raczej opadną
   Zakłady bukmacherskie (o dziwo) nie są wyłączone z regulaminu

   Usuń
 2. a co z lojalką? jest jakaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma takich zapisów w regulaminie. To nie Getin który wymaga trzymania konta 2 lata ;)

   Usuń
 3. może chcą się sprzedać, dlatego tak ostro szukają klientów

  OdpowiedzUsuń
 4. BPH jest wystawiony właśnie na sprzedaż.

  OdpowiedzUsuń
 5. Po tym jak mój oddział został sprzedany do Pekao myślałem, że już nigdy nie wrócę do BPH a tu niespodzianka. Złożyłem wniosek, zobaczymy co z tego będzie bo zapowiada się ciekawie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...