wtorek, 31 marca 2015

Getin Bank: Konto Getin Up z premią do 400 zł

Ostatnio jest wysyp promocji na konta osobiste. Do zawodów przystąpił też Getin Bank który w serwisie Grupon oferuje konto Getin Up w promocji Aktywna Karta z dodatkową stówą. Łącznie za założenie konta możemy dostać 400 zł.

Jak zgarnąć premię 400 zł


Przede wszystkim w promocji mogą wziąć udział osoby które po 1 czerwca 2013 r nie były posiadaczami rachunku w Getin Banku. Żeby zdobyć nagrodę należy kupić za 5 zł bon uprawniający do skorzystania z promocji, a następnie do 19 kwietnia 20145 r założyć za pomocą dedykowanego linka wniosek o Getin Up wraz z karą do konta.


100 zł na zakupy przez Groupon.pl


Za samo aktywowanie konta Getin Up dostaniemy 100 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Groupon.pl. Nasze konto w serwisie zakupów grupowych zostanie zasilone maksymalnie do 21 dnia kalendarzowego danego miesiąca za wszystkie rachunki otwarte i aktywowane w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Środki będą ważne do końca 2015 roku.


300 zł za Aktywną Kartę


Oprócz premii 100 zł od Groupona, będziemy korzystać z standardowej promocji Getin Banku - "Aktywna karta". Premia 300 zł będzie rozłożona na 6 nagród po 50 zł każda.
Żeby w danym miesiącu zdobyć premię, należy wykonać 5 transakcji bezgotówkowe kartą do konta.  Transakcje muszę być rozliczone w tym samym miesiącu co dokonana transakcja. Brak spełnienia warunku do wypłaty premii w jednym miesiącu, nie wyklucza dalszego udziału w promocji. Maksymalnie możemy dostać 300 zł premii.

Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od dnia spełniania warunku rozliczenia 5 transakcji bezgotówkowych.

Konto z lojalką


Niestety decydując się na wzięcie udziału w promocji Aktywna Karta, godzimy się na podpisanie lojaki.
W przypadku rozwiązania Umowy Rachunku przez Uczestnika w okresie 24 miesięcy od dnia jej zawarcia i jeśli Nagroda premiowa została Uczestnikowi wypłacona na podstawie punktu VII.1 i 3, Uczestnik zobowiązany będzie do zwrotu kwoty stanowiącej Iloczyn 1/24 wartości Nagrody premiowej i liczby miesięcy, które pozostały do spełnienia warunku wskazanego warunku wskazanego w pkt VII.1.ostatnie zdanie.


Ile kosztuje Konto Getin Up


Konto Getin Up nie zawsze jest darmowe. Standardowa opłata za konto wynosi 9,99 zł miesięcznie. Opłata zostanie zniesiona, jeśli w danym miesiącu wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą (lub aplikacją iKasa) na min 300 zł, w przypadku osób do 25 r.ż. próg ten wynosi 100 zł.

Moim zdaniem znacznie lepiej wygląda promocja Lubię to! Konto w Banku BPH.


Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...