niedziela, 1 marca 2015

Allegro: Kupon 10 zł na zakupy mobilne

Kupony Allegro zaczynam traktować jako stały element serwisu ;)

Jeśli w ciągu najbliższych 2 tygodni planujecie zrobić zakupy na Allegro, to warto pobrać najnowszy kupon. Umożliwi on zrobienie zakupów tańszych o 10 zł. Na pobranie kuponu mamy czas do 3 marca 2015 r (włącznie).

10 zł taniej dla mobilnych


Żeby skorzystać z promocji trzeba mieć pełną aktywację konta. Niezbędne będzie także zaktualizowanie aplikacji mobilnej do najnowszej wersji (chyba, że już ją mamy).
Następnie w aplikacji klikamy ma zakładkę „Moje Allegro”, następnie w zakładkę „kupony rabatowe -> moje kupony" i kliknij przycisk „odbierz kupon”. Kupon można od razu wykorzystać.

Wygenerowany kupon będzie ważny 14 dni od momentu wygenerowania.

Kupon uprawnia do skorzystania ze zniżki 10 zł przy zakupach mobilnych na min 50 zł.

źródło: allegro.pl

Jeśli często robicie zakupy na Allegro (czy też przez inne serwisu umożliwiające płatność przez PayU), to warto założyć iKonto BNP Paribas. Dzięki temu nasze zakupy mogą być tańsze o 3% (bo taki dostaniemy zwrot od banku za transakcje opłacone przez PayU). Aktualnie trwa promocja na iKonto - dość łatwo można dostać ekstra 100 zł premii.


Aktualizacja 8 marca 2015


Znów można pobrać kupon. Też na 10 zł przy zakupach mobilnych na min 50 zł. Kupon trzeba wygenerować w aplikacji do 10 marca włącznie.

Regulamin promocji

1 komentarz:

  1. mi się podoba, że ciągle są kupony. Szkoda tylko że obniżyli do 10 zł

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...