poniedziałek, 16 marca 2015

ING Bank Śląski: Odbierz 100 zł premii

ING Bank Śląski kolejny raz rozdaje po 100 zł osobom które założą konto i będą z niego aktywnie korzystać. Warunki do spełnienia nie są bardzo trudne, więc myśleliście o założeniu konta w ING, warto wziąć udział w tej promocji


100 zł dla nowych i powracających


Promocja skierowana jest do osób które od 1 stycznia 2014 r nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Osoby które już są klientami ING (bo mają tam inny produkt niż ROR) oraz mają dostęp do bankowości ING BankOnLine, powinny złożyć wniosek o konto przez bankowość internetową a następnie zarejestrować swój udział w promocji wypełniając specjalny formularz.

Pozostałe osoby powinny wypełnić wniosek internetowy na stronie banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 18 maja 2015 r.

Do 16 czerwca 2015 r będziemy musieli zawrzeć umowę o konto wraz z kartą do konta oraz dostępem do bankowości elektronicznej.


Stówka za wydanie tysiaka


Kolejnym warunkiem do wypłaty premii jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do konta na kwotę min 1000 zł. Mamy na to czas do 16 października 2015 r (transakcje do tego czasu muszą być zaksięgowane i rozliczone). Oczywiście można wydać tyle jednorazowo, ale nie jest to zbytnio opłacalne. Lepiej transakcje rozłożyć na kilka miesięcy.

ING Bank Śląski standardowo opłata za kartę do konta wynosi 7 zł miesięcznie. Żeby być zwolnionym z opłaty za kartę,  klienci posiadający Konto Direct będą musieli wydać min 300 zł. W przypadku Konta Direct dla osób w wieku do 26 lat, żeby być zwolnionym z opłaty trzeba wydać minimum 200 zł miesięcznie. Ważna uwaga - w ING miesiąc trwa od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Osobom, które spełnią warunki promocji, zostanie wypłacona premia 100 zł. Wypłata nastąpi do 16 listopada 2015 r. W tym dniu należy mieć aktywne konto oraz kartę do konta.


Zakładając konto osobiste w ING warto zaznaczyć, że chce się założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (tzw OKO). Przez pierwsze 4 miesiące od założenia, środki na OKO objęte są oprocentowaniem 3% w skali roku. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezpłatne, bezpłatna jest też pierwsza w miesiącu wypłata/przelew środków z OKO (i w tym przypadku miesiąc zaczyna się 29-go dnia).
źródło: ingbank.pl

Inni też płacą :)Ostatnio banki mocniej walczą o klientów. Oprócz ING, premię za założenie konta możemy dostać za założenie:
Warte uwagi jest także Lubię To! Konto w Banku BPH. Nie ma tu kasy za założenie konta, ale przez rok będziemy mogli korzystać z money bank 3% od wszystkich transakcji bezgotówkowy kartą do konta (przez rok maksymalnie 600 zł zwrotu).

Załóż konto Direct >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

7 komentarzy:

 1. "Prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezpłatne, bezpłatna jest też pierwsza w miesiącu wypłata/przelew środków z rachunku"
  miałem stan przedzawałowy.
  Na szczęście wszystkie przelewy między OKO a ROR (przez bankowość internetową) są za darmo.
  *a ja już takich zrobiłem kilkanaście

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z OKO na ROR standardowo tylko pierwszy przelew jest bezpłatny. Kolejny to koszt 6 lub 10 zł. Jeśli coś się zmieniło to proszę wskaż odpowiedni punkt w TOiP to poprawię wpis

   Usuń
  2. Tobie chyba chodziło o przelewy z rachunku direct na OKO, bo tak one są darmowe jak przez net robisz

   Usuń
  3. mam na myśli Direct - przecież to jest ROR, czyż nie?
   W każdym razie miałem na myśli, że przelewy między Direct a OKO są darmowe, a chyba takie właśnie przelewy będzie robił ten, kto skorzysta z tej promocji.
   Wynika to z ROZDZIAŁ II 1.6.2 b Tabeli Opłat i Prowizji dla osób fizycznych

   Usuń
  4. tak to się zgodzę, może faktycznie zdanie nie było zbyt dokładne. Edytuję tekst, żeby nikt już nie miał wątpliwości

   Usuń
 2. Pomysł (zweryfikujcie, czy dobrze myślę):
  - zakładam konto teraz,
  - NIE AKTYWUJĘ karty by uniknąć konieczności wykonywania transakcji,
  - przez kilka miesięcy konto mam za darmo i nie muszę wykonywać żadnych transakcji,
  - aktywuję kartę jesienią – najpóźniej w październiku 2015 i wykonuję transakcje na 1000 przed 16.10,
  W ten sposób spełniam warunki promocji po wypłacie premii 16.11 mogę zrezygnować z karty. Czy któryś z punktów jest sprzeczny z regulaminem?

  OdpowiedzUsuń
 3. trochę ryzykowne, nie lepiej poczekać tylko trochę z aktywacja karty tak żeby wydać po nim 300 zł miesięcznie (czyli rozbić na 3 miesiące?)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...