wtorek, 17 marca 2015

Bank BPH: Karta kredytowa + bon do Merlin.pl

Bank BPH walczy o pozyskanie nowych klientów. W tym tygodniu rozpoczęła się promocja karty kredytowej Fair "Coś ekstra". Za aktywne korzystanie z kredytówki możemy dostać bon o wartości nawet 200 zł na zakupy w Merlin.pl.Zasady promocji


Promocja skierowana jest osób które w okresie od 16 marca do 15 lipca 2015 r podpiszą umowę o kartę kredytową (Fair, Na Ratunek Dzieciom lub Gold) oraz przez 12 miesięcy poprzedzające podpisanie umowy o kartę, nie posiadały w kredytówki w Banku BPH.

Żeby dostać bon na 200 zł należy przez kolejnych 5 miesiący po podpisaniu umowy o kartę dokonać transakcji bezgotówkowych na min 1000 zł w każdym miesiącu.
Jeśli w tym okresie tylko w trzech miesiącach wydamy po 1000 zł, dostaniemy bon na 120 zł.Jak łatwo obliczyć, bank odda nam w postaci kupon maksymalnie 4% wydanej kwoty.

Nagrody zostaną wysłane jako kod sms.


Karta Kredytowa Fair


Do karty kredytowej jest podpięty program korzyści. Sami wybieramy co dla nas jest najistotniejsze. Możemy wybrać:
  • zwrot za płatności kartą lub
  • zmniejszające się opłaty i prowizje lub
  • obniżające się oprocentowanie kredytu od transakcji bezgotówkowych
Najciekawszy wydaje się zwrot za płatności dokonane kartą. Warto sobie przeliczyć za co najwięcej płacimy kartą. Moneyback za płatności kartą obowiązuje tylko w wybranych branżach: AGD, biura podróży, gastronomia, hotele, kina, kolej, komputery, księgarnie, RTV, salony fryzjerskie, salony piękności, sklepy odzieżowe, sklepy papiernice, teatry.

W pierwszym roku zwrot wyniesie 1% wydanej kwoty, w drugim 2%, w od trzeciego roku 3% (zwrot będzie się zwiększał o ile w poprzednim roku wydamy min 12 000 zł). Kwartalnie możemy otrzymać 75 zł zwrotu.

Karta wydawana jest bezpłatnie, ale pojawia się "Prowizja za udostępnienie Limitu kredytu i obsługę Karty plastikowej" standardowo wynosi ona 10 zł miesięcznie, ale prowizja zostanie nam zwrócona gdy zrobimy bezgotówkowy obrót kartą na min 600 zł miesięcznie.

Jeśli mamy w planach wydanie min 1000 zł przez każdy z 5 miesięcy to miesięcznej opłaty za kartę i tak nie poniesiemy. W regulaminie nie ma zapisów mówiących o tym jak długo po odebraniu bonu mamy trzymać kartę. Jeśli więc uznamy, że jednak plastik nie jest nam potrzebny, możemy wypowiedzieć umowę o kartę.

Bank BPH oprócz promocji karty kredytowej, ma teraz fajna promocję na Lubię To! Konto, możemy w niej zyskać nawet 600 zł zwrotu od płatności kartą do konta (we wszystkich branżach).

Złóż wniosek o kartę Fair >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

2 komentarze:

  1. 1000 miesiąc w miesiąc to dość, dużo ale promocja na konto osobiste faktycznie wygląda rozsądnie

    OdpowiedzUsuń
  2. wole polecic komus konto i zgarnac 50 zeta w gotówce w inteligo niz jakis bon.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...