czwartek, 12 marca 2015

Raiffeisen Polbank: Wymarzone Konto z bonusem

Jeśli planujecie założyć Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbank (i nie braliście udziału w ankiecie, bo tam deal był lepszy) to macie szanse na otrzymanie premii od porównywarki Comperia.pl. Łączna premia może wynieść 65 zł. Nie jest to dużo ale może kogoś z Was promocja zainteresuje.

Tomek dzięki za info!


Zasady promocji


Promocja skierowana jest do osób osób pełnoletnich.
Z promocji wyłączone są osoby,  które w dniu przystąpienia do promocji są już posiadaczami lub współposiadaczami innego konta osobistego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami/współposiadaczami takiego rachunku po 1 stycznia 2015 r.

Moim zdaniem kryterium jest szersze - aktualnie nie można mieć także innych produktów w Raiffeisen Polbank (poniżej będzie wyjaśnienie dlaczego).

Aby wziąć udział w promocji, trzeba się zarejestrować na stronie comperiabonus a następnie po zalogowaniu wypełnić wniosek z umieszczonego tam linka


Na zarejestrowanie się i wysłanie wniosku mamy czas do 15 kwietnia 2015r, umowę o konto musimy zawrzeć do 30 kwietna 2015 r.
Z jednej rejestracji można złożyć tylko jeden wniosek o konto.

W regulaminie pojawia się ciekawy zapis: "Raiffeisen Polbank weryfikuje Wniosek i po jego akceptacji może zawrzeć z Uczestnikiem umowę Konta Osobistego („Umowa Konta Osobistego”). Zawarcie Umowy Konta Osobistego jest warunkiem koniecznym otrzymania Premii. Decyzję o zawarciu Umowy Konta Osobistego z Uczestnikiem podejmuje Raiffeisen Polbank. Organizator nie gwarantuje, że Umowa Konta Osobistego zostanie z Uczestnikiem zawarta"

Jest on o tyle fajny, że nigdzie wcześniej nie jest napisane że z promocji nie mogą korzystać osoby które już są klientami Raiffeisena (bo mają inny produkt). Owszem wniosek online można złożyć, ale zostanie od odrzucony. Ja tak miałam przy okazji promocji z ankietą:

"Z przykrością informujemy, że dalsze procesowanie wniosku nie jest możliwe, ponieważ posiadają już Państwo produkty i usługi w Raiffeisen Polbank. W związku z tym zawarcie Umowy nie doszło do skutku. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Centrum Telefonicznym pod numerami telefonów: 22 549 99 99 lub 801 180 801*."

Szczerze mówić wątpię, że takie założenie konta zostanie uznane przez bank, a w konsekwencji Comperia nie dostanie za nas wynagrodzenia więc i może uznać, że premia nam się nie należy.


Premia 55 zł + 10 zł


Za założenie konta (i spełnienie warunków promocji) dostaniemy premię w wysokości 55 zł.

Jeśli spełnimy warunek otrzymania premii to do 15 maja 2015 r dostaniemy maila od comperia z prośbą o uzupełnienie danych (min numeru założonego rachunku). Na uzupełnienie danych mamy 5 dni roboczych (jeśli ich nie uzupełnimy lub do tego czasu zamkniemy konto, to premia nam przepadnie).
Kasa zostanie przelana do 29 maja 2015 r.

Osoby które do 31 :) kwietnia 2015 założą lokatę mobilną dostaną dodatkowy bonus wynoszący 10 zł. Lokata jak na aktualne oprocentowanie jest bardzo dobra - 4% na 3 miesiące. Niestety maksymalna kwota lokaty to tylko 10 000 zł. Więcej o lokacie mobilnej >

Premia zwolniona jest z podatku od osób fizycznych.


Wymarzone Konto


Mam i muszę przyznać, że jest całkiem OK. Zakładałam w wersji bez karty bo standardowa karta do konta niestety kosztuje 3 zł miesięcznie. Można wybrać także kartę debetową WizzAir - teoretycznie droższa ale można być zwolnionym z opłaty za kartę a dodatkowo kupujemy taniej bilety.
Więcej o Wymarzonym Koncie >>

Przy okazji przypomnę, że nadal aktywna jest promocja iKonta BNP Paribas - tam dostaniemy premię 100 zł. Więcej o promocji w BNP >>

Regulamin promocji

13 komentarzy:

 1. Błąd na blogu i w regulaminie banku - kwiecień jak co roku ma tylko 30 dni ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. i to miała być ta lepsza promocja niż z lokatą 6% ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytanie czy do konta trzeba wyrabiac karte, ktora pewnie jest platna...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie trzeba. Ja nie mam. Ale jak nie masz karty to nie masz pakietu ubezpieczeń (co mnie akurat nie boli)

   Usuń
  2. potwierdzam. Też założyłem bez karty. Doradca który mnie obsługiwał zdziwił się, że jest taka możliwość bo kiedyś podobno nie było

   Usuń
 4. czy po przyznaniu premii można zamknąć konto bez żadnych opłat, w regulaminie nic nie pisze o terminie utrzymania konta?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakładam, że można zamknąć po otrzymaniu premii. Konto musi być aktywne do czasu otrzymania premii, tj. chyba 29 maja 2015.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, potem można zamknąć

   Usuń
  2. Dodam, że jak zakładasz lokatę mobilną to warto poczekać do naliczenia odsetek bo lokata jest całkiem fajna

   Usuń
 6. Jak przebiega zamknięcie konta w Raiffeisen?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok 2 lata temu zamykałam konto w placówce. Pamiętam, że pytali o przyczynę zamknięcia konta

   Usuń
  2. Zamknięcie konta to banał :) Wystarczy wykonać telefon.
   http://wykiwacbankiera.blogspot.com/2015/06/jak-zamknac-konto-w-banku-raiffeisen.html

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...