poniedziałek, 30 marca 2015

BZ WBK: Starter internetowy z kontem mobilnym

Rzadko się zdarza, żeby bank prowadził równocześnie dwie promocje z bonusem za założenie konta. Taką sytuację aktualnie mamy w Banku Zachodnim WBK. Osoby które będą chciały założyć konto osobiste z rachunkiem maklerskim mogą dostać 150 zł, jeśli preferujemy założenie "gołego" konta możemy skorzystać z najnowszej promocji, w której bank rozdaje bony do Empiku i karty pre-paid - zysk to maksymalnie 120 zł.Zasady promocjiPromocja przeznaczona jest dla osób które na dzień 27 marca 2015 r nie posiadały konta osobistego w Banku Zachodnim WBK. Aby wziąć udział w promocji należy w okresie od 27 marca do 30 kwietnia 2015 r zawrzeć umowę o pakiet konta (konto osobiste prowadzone w złotych polskich,
wraz z wydaną do tego konta kartą oraz z bankowością elektroniczną BZWBK24).
Założyć możemy jedno z kont: Konto Godne Polecenia, Konto 1|2|3 czy też Konto 50+.
W przeciwieństwie do promocji z rachunkiem maklerskim, niezbędne będzie posiadanie karty do konta. Jest to o tyle istotne, że karta w BZ WBK jest już płatna nawet dla konta Godnego Polecenia.

Składając wniosek o konto niezbędne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w cenach marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Musimy też podać prawidłowy nr telefonu.


Nagrody


Osoby które spełnią w/w warunki, dostaną voucher do Empik.com o wartości 20 zł. Kupon zostanie przesłany do 31 maja 2015r, na adres email podany przez nas we wniosku o konto osobiste.

BZ WBK rozda także karty przedpłacone doładowane na 100 zł. Żeby dostać kartę pre-paid należy przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następują po miesiacu w którym w którym zawarliśmy umowę o konto zapewnić wpływy na ROR w wysokości min 800 zł  (przy czym nie może być to przelew własny między rachunkami w Banku Zachodnim WBK).
Karta zostanie wysłana pocztą na nasz adres korespondencyjny do 31 sierpnia 2015 r.


Konto Godne Polecenia - opłaty


Decydując się na skorzystanie z promocji możemy wybrać Konto Godne Polecenia, Konto 1|2|3 lub Konto 50+. Konto Godne Polecenia jest najbardziej masowym rachunkiem. Podstawowe opłaty przedstawiają się następująco:
  • 0 zł za prowadzenie kont
  • 7 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniowe Karty debetowe: MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard Omni lub kartą MasterCard PAYBACK Omni
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Supri pod warunkiem rozliczenia transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł w poprzednim miesiącu kalendarzowym w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 5 zł
  • 0 zł za przelewy przez Internet w systemie Elixir
  • 0 zł za zlecenie stałe i polecenie zapłaty
To my decydujemy czy chcemy mieć płatną kartę Omni i dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce czy też Supri z możliwością bycia zwolnionym z opłaty za kartę (ale ze znacznie mniejsza liczbą bezpłatnych bankomatów).

Załóż Konto Godne Polecenia >>

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...