poniedziałek, 2 marca 2015

mBank: Promocja 600 zł na ZUS przedłużona

Zgodnie z przewidywaniem mBank postanowił przedłużyć do 31 marca 2015 r promocję kont firmowych mBiznes Start i mBiznes Komfort. W promocji tej, nowi klienci firmowi mBanku mogą dostać nawet 600 zł za opłacanie ZUS. Co ważne, osoby które mają konto osobiste w mBanku także mogą z niej skorzystać o ile w okresie trwania promocji założą rachunek dla firm.

Kto może wziąć udział w promocji


Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców (osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni) którzy w okresie trwania promocji zdecydują się na założenie rachunku firmowego w jednej z opcji: mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort.

Jak zgarnąć 600 zł na ZUS


W okresie promocji (aktualnie do 31 marca 2015) należy  złożyć wniosek o mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort oraz podpisać umowę o prowadzenie rachunku.

Następnie przez 12 miesięcy od podpisania umowy należy dopłacać składki ZUS z założonego konta. Minimalna kwota składek to 250 zł miesięcznie. Jeśli w danym miesiącu warunek zostanie spełniony, to bank wpłaci premię w wysokości 50 zł. Premia będzie wypłacana do 30 dnia kolejnego miesiąca. Jeśli spełnimy warunek w każdym z miesięcy, to łącznie otrzymamy 600 zł premii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...