poniedziałek, 30 marca 2015

BOŚ Bank: EKOlokata 3,1%

Znalezienie lokaty z przyzwoitym oprocentowaniem staje się coraz trudniejsze. Owszem jest trochę lokat na 4% w skali roku, ale są to lokaty dla nowych klientów lub lokaty mobilne z którym można skorzystać tylko raz. Jeśli poszukujemy lokaty bez dodatkowych warunków i najlepiej bez konta, musimy zadowolić się niższym oprocentowaniem. Dlatego EKOlokata Premium na 3,1% jest całkiem dobrą ofertą.

 

EKOlokata Premium - podstawowe parametry


Nazwa lokaty może odstraszyć część osób. W tym przypadku premium nie oznacza klientów "segmentu premium", którzy mają wypchane portfele, bo lokatę można założyć już od 1000 zł. W porównaniu z konkurencją, można za to mówić o oprocentowaniu premium, bo podobne warunki na lokatach oferują nieliczne banki (zwykle Idea Bank i Getin Bank - ale wiem, że część osób do tych banków jest mocno uprzedzona).

Najważniejsza zaleta EKOlokaty - nie trzeba zakładać konta a lokat możemy założyć dowolną liczbę.
  • oprocentowanie stałe -  3,1% w skali roku
  • kapitalizacja na koniec okresu lokaty
  • okres lokaty - 3 miesiące
  • minimalna kwota lokaty -  1 000 zł
  • maksymalna kwota lokaty - brak limitu
  • brak limitu liczby lokat
  • możliwość założenia lokaty online, w oddziale oraz poprzez bankowość internetową
  • bez wymogu zakładania konta
Sami decydujemy czy chcemy załozyć lokatę nieodnawialną czy też odnawialną (odnowi się na warunkach obowiązujących w dniu odnowienia lokaty).

Jest jeszcze miły aspekt lokat w BOŚ Banku. Od każdej założonej i utrzymanej minimum 1 miesiąc lokaty Bank Ochrony Środowiska przekazuje z własnych środków 2 zł na ochronę foki szarej. Środki trafią do Słowińskiego Parku Narodowego na program odtwarzania populacji foki szarej w Bałtyku, prowadzony we współpracy ze Stacją Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

Po złożeniu wniosku internetowego mamy 2 dni robocze na opłacenie lokaty. Na maila dostaniemy potwierdzenie założenia lokaty.

Środki na lokatach w BOŚ Banku są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Załóż EKOlokatę w BOŚ Banku >>

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...