środa, 15 kwietnia 2015

mBank: Rachunek w partnerstwie z Allegro

Dziś na stronie mBanku pojawiła się ciekawa informacja prasowa. Wynika z niej, że w ofercie banku pojawi się specjalne konto osobiste oraz firmowe oferowane w partnerstwie z Allegro. Dzięki nowym kontom będzie można trochę zyskać. Czekam na więcej szczegółów a poniżej zamieszczam fragment informacji prasowej.

Szczegóły oferty mBanku na AllegroDla klientów Allegro nieposiadających jeszcze rachunków w mBanku dostępna będzie specjalna oferta kont indywidualnych i firmowych. 


Klientom indywidualnym proponowany będzie, otwierany i prowadzony bez opłat, rachunek eKonto mobilne - w specjalnej wersji dla Allegro - umożliwiający zaoszczędzenie nawet 275 zł na zakupach w aplikacji mobilnej Allegro. Promocja oparta została na mOkazjach, które będą regularnie przedstawiane użytkownikowi rachunku w ciągu sześciu miesięcy od chwili jego otwarcia. Każda z mOkazji będzie umożliwiała określony zwrot za zakupy zrealizowane w aplikacji mobilnej Allegro. Łączna suma oszczędności może sięgnąć 275 zł.


Z kolei klientom firmowym oferowany będzie rachunek mBiznes Konto Komfort (edycja dla klientów Allegro) prowadzony bez opłat przez 12 miesięcy od założenia. Towarzyszyć mu będzie promocja „300 zł na ZUS”, dzięki której przez pół roku klient będzie mógł co miesiąc otrzymać zwrot 50 zł za zrealizowanie przelewu do ZUS z rachunku firmowego mBanku.


Produkty mBanku będą oferowane klientom indywidualnym w różnych częściach serwisu Allegro, w postaci bannerów z kontekstową reklamą, a także w mailingach oraz newsletterach. Klienci firmowi zobaczą ofertę głównie w sekcji zarządzania kontem Allegro.
(...)
Pełna informacja prasowa dostępna jest na stronie mBanku >>

Przy okazji warto przypomnieć, że mBank nie jest pierwszym bankiem który chce zwiększyć liczbę kont we współpracy z Allegro. Kiedyś konta osobiste R-Allegro oferował Raiffeisen Polbank. Chyba związek się nie udał, skoro Allegro ma nowego partnera ;-) Aktualnie w ofercie Raiffeisena jest całkiem dobre Wymarzone Konto i być może ono będzie miało szansę na przyciągnięcie nowych klientów.

Osoby które robią zakupy na Allegro powinny zainteresować się raczej iKontem w BNP Paribas, które daje zwrot 3% kwoty zapłaconej przez PayU. Mam nadzieję, że pojawienie się nowego konta w mBanku, nie będzie oznaczać zamian w ofercie BNP Paribas, bo tam zyskać można nawet 600 zł w ciągu roku.

3 komentarze:

 1. mBank jest jednak lepiej postrzegany i bardziej znany niż Raiffeisen Polbank. Może to była przyczyna niepowodzenia we współpracy rajfa z allegro

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę że użytkownicy allegro są na tyle internetowi że Ci którzy już chcieli mieć konto w mBanku to już je mają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwłaszcza, że już kilkanaście lat temu mBank współpracował z Allegro. Sam w 2003 r. założyłem eKonto z poziomu Allegro. O ile pamiętam po zasileniu rachunku (nie pamiętam progu kwotowego, ale chyba wystarczył przelew 100 zł, bo wtedy mBank ustawiał się na internetowych innowatorów, często mało zamożnych studentów) i pierwszej transakcji dostawało się chyba 20 zł.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...