czwartek, 26 czerwca 2014

BNP Paribas: 3% zwrotu z PayU

źródło: ikonto.pl
W BNP Paribas pojawiło się iKonto dające możliwość zwrotu za transakcje online wykonane kartą do konta. Może nie tak do końca nowe - jest to wersja funkcjonującego już jakiś czas Konta Dobrze Dobranego z money back za płatności internetowe PayU. 

3% zwrotu za płatności PayU

Bank dość ostrożnie skonstruował ofertę - zwrot wynosi 3% kwoty transakcji i tylko za płatności online kartą debetową do konta wykonywane za pośrednictwem PayU (sprawdź listę sklepów). Wprowadzone zostały limity money back - miesięcznie maksymalnie 50 zł a w ciągu roku kalendarzowego maksymalnie 600 zł.
Żeby móc skorzystać ze zwrotu, nasze konto musi być zasilane kwotą min 1000 zł miesięcznie (nie musi być to wynagrodzenie)

Żeby w całości wykorzystać money back, musielibyśmy wydawać w sieci ponad 1650 zł (za każdym razem płacąc PayU). BNP Paribas proponując taki zwrot oczywiście ma nadzieję, że większość klientów wyda znacznie mniej.

Ile kosztuje iKonto


Podstawowe opłaty przestawiają się następująco:


 • 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach już od 1000 zł. W przeciwnym razie miesięczna opłata 9 zł.
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej jeżeli wartość transakcji bezgotówkowych w miesiącu wyniesie co najmniej 200 zł lub klient posiada wydaną i niezastrzeżoną kartę kredytową, w przeciwnym razie opłata miesięczna wyniesie 6 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas bez ograniczeń i pierwsze 4 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, każda kolejna 3 zł.
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe

Załóż iKonto i odbierz 3% zwrotu >>

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

7 komentarzy:

 1. Ciekawe jak bank traktuje przelewy tego samego użytkownia przez Payu - aplikację mobilną- chyba dobry sposób na przelanie pieniążków bez wydatków i kombinowania w całej okolicy kto chce aby mu coś kupic przez allegro bo mam konto hehe''
  Jak myślisz,da się?
  Zakładasz to konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. regulamin tak definiuje transakcję "każda płatność za towar lub usługę, wykonana przy użyciu Karty Debetowej wydanej do iKonta, zrealizowana za pośrednictwem PayU"
   Jak zawsze przy tego typu promocjach, dopóki się nie sprawdzi to nie można mieć 100% pewności czy przelew przejdzie jako transakcja promocyjna.
   Konta nie zakładam, chwilowo mam nadmiar kont ;)

   Usuń
 2. jak ktoś sporo wydaje przez allegro to może być to całkiem ciekawe konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie tak ciekawe jak był Alior Sync na początku :)

   Usuń
  2. tylko Alior Sync się na tym mocno przejechał. Część osób zrobiła sobie z moneyback dodatkowe źródło dochodu. Myślę, że nie ma już szans na tego typu promocje.

   Usuń
 3. Ktos mi powie jak ja mam zaplacic na allegro zeby ten zwrot zadziala ?? bo sie pogubilem :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zapłacić przez Payu kartą debetową BNP. Po dokonaniu zakupu wybierasz płatość przez Payu, a następnie opcję "karta kredytowa". Wpisujesz numer karty, jej datę ważności i kod ccv i zatwierdzasz.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...