niedziela, 29 czerwca 2014

Getin Online: Aktywna Karta – Szybki Start II

źródło: getinonline.pl
Bardzo często jest tak, że kolejne edycje promocji są gorsze. Nie inaczej jest w przypadku Getin Online i promocji Aktywna Karta - Szybki Start.
Po majowej promocji, Getin Bank zorientował się, że zbyt łatwo rozdaje pieniądze i zmodyfikował ofertę - na niekorzyść klientów typu "wyjadacze wisienek".

Jak zgarnąć premię 300 zł


Przede wszystkim w promocji mogą wziąć udział osoby które po 1 czerwca 2013 r nie były posiadaczami konta w Getin Online lub w Open Online. Żeby zdobyć nagrodę należy założyć Konto Perfekcyjne wraz z kartą do konta.

Premia będzie rozłożona na 6 nagród po 50 zł każda.
Żeby zdobyć pierwszą premię, należy wykonać 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta. Mamy na to 30 dni od momentu aktywacji konta. Transakcje muszę być rozliczone w tym samym okresie. Tu akurat jest zmiana na lepsze bo pierwotnie było tylko 7 dni na zgarnięcie pierwszej premii.
W kolejnych 5 miesiącach, musimy wykonać po min 5 transakcji bezgotówkowych kartą (termin ich rozliczenia musi wypaść w tym samym miesiacu co płatność).

Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od dnia spełnienia warunków uczestnictwa. Nie spełnienie warunków promocji w jednym z miesięcy nie wpływa na otrzymanie premii w kolejnych miesiącach.

Konto z lojalką


Najistotniejsza zmiana, to nasze zobowiązanie do utrzymywania konta przez 24 miesiące.
W regulaminie jest niefajny zapis:
W przypadku likwidacji Rachunku przez Klienta przed upływem 24 miesięcy od przystąpienia do Promocji, Uczestnik zobowiązany jest do zwrotu kwoty jaką został rachunek uznany, przy czym:
a) w okresie do 12 miesięcy od przystąpienia do Promocji zwrotowi podlega 100% łącznej kwoty jaką został uznany Rachunek,
b) w okresie pomiędzy 13 a 24 miesiącem od przystąpienia do Promocji zwrotowi podlega 50% łącznej kwoty jaką został uznany Rachunek


Ile kosztuje Konto Perfekcyjne


Konto Perfekcyjne nie zawsze jest darmowe. Standardowa opłata za konto wynosi 9,99 zł miesięcznie. Opłata zostanie zniesiona, jeśli w danym miesiącu na naszym rachunku zostanie zaksięgowana kwota min 1000 zł (jednorazowo) oraz dokonamy transakcji kartą debetową do konta na kwotę min 400 zł w miesiącu. Dochodzi jeszcze opłata za kartę w wysokości 2,99 zł miesięcznie.


Czy warto skorzystać z promocji? Moim zdaniem nie i to właśnie przez konieczność utrzymywania konta przez tak długi okres.

Regulamin promocji

5 komentarzy:

 1. Lepiej założyć konto inteligo- można dostać wciaż 100 zł. za założenie konta z polecenia.
  Jeśłi nie ma Tobie kto polecić konto to napisz na: mocca555@wp.pl
  Szczegóły na inteligo.pl lub maminteligo.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomyliam adres mailowy jeśli chcecie założyć inteligo piszcie na:
  mocca555@gazeta.pl.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Mocca555 mega żenujący wpis! Ja uważam, że oferta getinu jednak bije o głowę Twoją propozycję

  OdpowiedzUsuń
 4. No nie jestem przekonany, mi się wydaje, że jednak nadal warto zainteresować się ofertą Getin Banku, wydaje się atrakcyjna. Przynajmniej nie widzę innej korzystniejszej opcji.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...