poniedziałek, 16 czerwca 2014

BZ WBK: 5 dni darmowej komunikacji miejskiej

Bank Zachodni WBK po raz kolejny promuje zakupy mobilne a dokładniej możliwość zakupu biletu komunikacji miejskiej.

Promocja z darmowymi przejazdami komunikacją miejską zaczęła się dziś i potrwa do 20 czerwca 2014 r. Osoby które w tym okresie dokonają zakupu biletu przez aplikację BZWBK24 mobile, będą mogły dostać zwrot w wysokości maksymalnie 50 zł. Zwrot zostanie przekazany na konto, z którego dokonano zakupu do 4 lipca 2014 r.Bilety ZTM/MZK/MPK itp za darmoTak jak przy majowej edycji ustalona jest maksymalna wartość zwrotu - wynosi ona 50 zł (bez ustalania dziennych limitów). Oznacza to, że w wielu miastach można mieć bezpłatnie bilet 7 dniowy. Jeśli zdecydujemy się na zakup droższego biletu, dostaniemy zwrot tylko do kwoty 50 zł.
Bank Zachodni ustalił maksymalną wartość nagród na 10 000 zł. Oznacza to, że jeśli zainteresowanie promocją będzie duże, zwrot otrzymają tylko najszybsze osoby.


Miasta objęte promocjąBiała Podlaska, Bydgoszcz, Dębica, Gniezno, Gorlice, Inowrocław, Jasło, Jelenia Góra, Kraków, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Piła, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Sieradz, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zgierz


Zakup biletu jest łatwy i intuicyjny. Jeśli nie korzystaliście wcześniej z skycash, trzeba będzie utworzyć tam konto. Najdłuższy jest pierwszy zakup, kolejne zakupy pójdą dużo sprawniej.
Przygotowałam step by step ze screenami procesu zakupu biletu.


Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...