wtorek, 3 czerwca 2014

Idea Bank: Lokata Drużynowa do 4%

źródło: ideabank.pl
Tym razem będzie o lokacie Idea Bank dostępnej także dla "starych" klientów.
Wczoraj w ofercie Idea Banku pojawiała się Lokata Drużynowa. Jej oprocentowanie uzależnione jest od liczby osób zainteresowanych ofertą. Im zainteresowanie wyższe, tym atrakcyjniesze staje się oprocentowanie.
Aktualnie licznik pokazuje 3,75% w skali roku ale oferta będzie dostępna do 6 czerwca 2014 r. Teoretycznie oprocentowanie może dojść do 4% w skali roku.Lokata Drużynowa o co w tym chodzi


Składając wniosek o lokatę nie mamy pewności ile ostatecznie będzie wynosić oprocentowanie. Jego ostateczna wysokość zostanie ustalona 10 czerwca na podstawie całkowitej liczby wniosków złożonych o lokatę. Od tego dnia zostanie też zmienione oprocentowanie z bazowej stawki 3,6%. Ostateczne oprocentowanie będzie wyglądać następująco:
źródło: ideabank.pl
Widać więc, że im więcej wniosków zostanie złożonych tym dla nas lepiej. Dlatego nawet jeśli sami planujemy założyć tylko jedną lokatę, warto jest złożyć 5 wniosków... dzięki temu licznik się przekręca ;) Co więcej, jeśli uznamy że oprocentowanie jednak nie jest dla nas wystarczająco satysfakcjonujące, możemy nie przelewać pieniędzy na rachunek lokaty. Wykorzystujemy tutaj fakt, że na opłacenie wniosku mamy 14 dni. Ponadto wczesne przelewanie pieniędzy (przed poznaniem ostatecznej wysokości oprocentowania) oznacza, że nasza lokata przez kilka dni jest oprocentowana po niższej stawce 3,6%.

 

Parametry lokaty

 

 • oprocentowanie -  do 4% uzależnione od łącznej liczby złożonych wniosków o lokatę
 • okres lokaty - 4 miesiące
 • minimalna kwota lokaty -  1 000 zł
 • maksymalna kwota lokaty - 1 000 000 zł
 • możliwość założenia lokaty online
 • bez dodatkowych produktów
 • ograniczenie - 5 lokat na klienta

Załóż Lokatę Drużynową >>

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Idea Bank, załóż najpierw Lokatę Happy na 5% w skali roku.

Karta produktu

4 komentarze:

 1. admin napisz do mnie e-mail
  mam sprawe

  OdpowiedzUsuń
 2. jest już 3,8% na tej drużynowej

  OdpowiedzUsuń
 3. to nie pierwsza edycja lokaty druzynowej w idea bank, i jakos zawsze oprocentowanie jest takie jak te ze srodka tabeli :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sztuką jest tak przekalkulować, żeby wyszło tyle ile ma wyjść :) tzn tak, żeby ktoś się cieszył że zrobił dobry deal a żeby bank nie musiał za dużo zapłacić.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...