wtorek, 10 czerwca 2014

Meritum Bank: Lokata Extra 4%

źródło: meritumbank.pl
Ostatnio pojawia się trochę lokat o oprocentowaniu wynoszącym 4% lub więcej. Zwykle niestety są to lokaty typu "na start" z których można skorzystać raz a kwota którą można ulokować jest niska.
Dlatego warta odnotowania jest najnowsza propozycja Meritum Bank - Lokata Extra z oprocentowaniem 4% w skali roku.


Parametry lokaty


Lokata jest wersją oferty Lokata Extra 3,7% tylko przeznaczoną dla klientów z bardziej wypchanym portfelem. Żeby uzyskać takie oprocentowanie należy ulokować minimum 100 000 zł. W przypadku tej oferty nie ma ograniczeń dotyczących liczby promocyjnych lokat. Możemy założyć tyle lokat ile chcemy
  • Okres lokaty: lokata na 3 miesiące
  • Oprocentowanie stałe 4% w skali roku dla środków stanowiących nadwyżkę na dzień 28.05.2014 r.* 
  • Minimalna kwota 100 000 zł 
  • Brak maksymalnej kwoty 
  • Brak ograniczenia w liczbie lokat
  • 100% online. Bez konieczności otwierania konta
*Oprocentowanie Lokaty Extra 3M 4,0% w skali roku obowiązuje dla środków stanowiących nadwyżkę nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku na dzień 28 maja 2014 r.(tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne). W przypadku gdy środki pieniężne wpłacone na Lokatę Extra nie będą stanowiły na dzień 28 maja 2014 roku nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanymi przez Klienta w Banku (tj. na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych niezależnie od tego czy są prowadzone jako rachunki wspólne czy indywidualne), środki pieniężne zdeponowane na Lokacie Extra będą oprocentowane według stawki 2,8% w skali roku. Bank dokona analizy nadwyżki środków pieniężnych złotowych zdeponowanych przez Klienta po upływie 14 dni od daty wpłacenia środków przeznaczonych na założenie Lokaty Extra (zawarcia umowy lokaty); o nie spełnieniu warunku nadwyżki środków nad środkami pieniężnymi zdeponowanymi w Banku, Bank poinformuje Klienta drogą elektroniczną.


Jak założyć lokatę


Lokatę zakładamy przez Internet, wypełniając wniosek na stronie Meritum. Składając wniosek podajemy w nim między innymi numer z jakiego zostanie zasilona lokata (na ten numer bank zwróci nam pieniądze po zakończeniu lokaty). Na podany przez nas adres email przyjedzie potwierdzenie złożenia wniosku, wraz z numerem na który należy dokonać wpłaty. Na zasilenie rachunku lokaty mamy 5 dni od daty wysłania wniosku.

Lokaty w Meritum Bank objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...