czwartek, 12 czerwca 2014

Bank SMART: Pierwszy bank mobilny

źródło: banksmart.pl
FM Bank w ostatnich dniach trochę namieszał na rynku. Nazwa handlowa FM Banku (i wchłoniętego przez niego Polskiego Banku Przedsiębiorczości) została zmieniona na BIZ Bank.
Dziś zakomunikowana została kolejna informacja - powstał pierwszy w Polsce mobilny bank - Bank SMART (który jest częścią  FM Banku).


Kilkanaście lat temu, a w przypadku niektórych banków nawet kilka lat temu, bankowość internetowa była nowością techniczną. Dziś dostęp do konta online traktujemy jak coś oczywistego, bez czego trudno się obejść. Z bankowości internetowej korzystają nawet seniorzy.

W dzisiejszych czasach, gdy telefon/tablet umożliwia nam dość wygodne korzystanie z internetu, zwykła bankowość internetowa to już za mało. Wiele osób, zamiast korzystać z okrojonej strony w wersji lajt, woli zainstalować aplikację mobilną banku i móc dokonywać w niej praktycznie wszystkich operacji dostępnych w bankowości internetowej. Wygoda niesamowita. Sama nie raz stojąc w kolejce do kasy sklepowej sprawdzałam, czy aby na pewno mam wystarczająco pieniędzy na koncie, czy też robiłam przelewy jadąc komunikacją miejska.
Nie jestem więc zbytnio zdziwiona że powstał pierwszy bank mobilny.


Dla Twojej wygody Bank SMART został zaprojektowany tak, aby działać na każdym urządzeniu od telefonu po komputer.

To pierwszy, prawdziwy mobilny bank w Polsce.
Dzięki unikalnemu procesowi projektowania „mobile first” możesz być pewny, że to co tworzymy będzie inne niż u konkurencji: proste i funkcjonalne, a bank dostarczy tylko takie rzeczy, których naprawdę potrzebujesz.


Aplikacja Bank SMART póki co jest dostępna tylko dla osób, które korzystają z urządzeń z systemem android.

SMART Konto podstawowe opłaty


Wiele mówi zdanie ze strony banku "Konkurencja opłaca celebrytów. My dajemy konto bez opłat."
Nie jest to konto z samymi zerami w TOiP jak to jest w Koncie Wyższej Jakości Alior Banku. Ale też nie ma wymogu zapewnienia wpływu na konto.

 • Opłata za prowadzenie konta osobistego - 0 zł
 • Opłata za wydanie karty płatniczej - 0 zł
 • Miesięczne opłaty za użytkowanie karty płatniczej - 0 zł
 • Internetowe przelewy krajowe - 0 zł
 • Wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce i na zagranicą - do końca 2014 roku wszystkie wypłaty krajowe i zagraniczne są darmowe. Potem pierwsze 3 w miesiącu, kolejna wypłata 5 zł

 

Konto oszczędnościowe SMART ProcentSmart Bank ma w swojej ofercie aktualnie konto oszczędnościowe o najwyższym oprocentowaniu całości wkładu. Niezależnie od tego, ile pieniędzy będziemy trzymać na koncie, oprocentowanie wyniesie 4% w skali roku.
Konto nie jest bez wad. W przeciwieństwie do Konta BGŻ Optima, tylko jeden przelew w miesiącu na konto osobiste w SMART Bank będzie bezpłatny. Za każdy kolejny będziemy musieli zapłacić 5 zł.

Liczę na to, że wraz z pojawieniem się nowego banku, pojawią się nowe ciekawe promocje :)


Załóż SMART Konto >>

Tabela opłat i prowizji

2 komentarze:

 1. Witam,
  może warto też wspomnieć o nowym programie "mam inteligo" który rozpocząl się ponownie w czerwcu 2014.
  Jest to konto z polecenia i można w bardzo prosty sposób w ciągu 30 dni zakładając konto w ciągu 30 dni zarobić 100 pln a polecający otrzyma 50 pln.
  Szczegóły na: maminteligo.pl
  Jeśłi nie masz nikogo kto poleci tobie konto to napisz proszę na: mocca555@gazeta.pl (jestem zarejestrowana w programie i mogę być polecającą osobą.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również chętnie pomogę w zdobyciu stówy od Inteligo :)
  Zainteresowanych proszę o kontakt na pws@onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...